Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори в Сумах

Ресора - пружна частина автомобільної підвіски, яка забезпечує комфортне пересування навіть по ямах і вухабах. Ремонтувати її потрібно в міру необхідності, для продовження терміну служби кожні 10 тис. км вузол розбирають і очищають від іржі, бруду. Очищення ресор зазвичай створюють із застосуванням наждака (беріть щільну шкурку), промивати їх можна в гасі. Перед тим, як збирати всі частини вузла назад, промажте їх графітно-тавотною сумішшю. Від корозії робочі деталі захищає швидкозохнуча фарба.

Ви не зіткнетеся з аварійними ситуаціями і непередбаченими поломками, якщо кожні 2 дні будете перевіряти і затягувати стремянки, якими вузол кріпиться до осі і заднього мосту. Передні ресори з ладу виходять частіше, так як вони відчувають великі навантаження при русі по нерівних дорогах, ніж задні. Несправності можуть проявлятися у вигляді поломки ресорного листа, його опади, деформації пальців або зриву стрімкого болту. Ресори потрібно замінювати.

Купити ресору в Сумах недорого

Якщо ви помітили, що пофарбоване покриття листа пошкоджено, перефарбуйте його. Обов'язково час від часу змащуйте соприкасающиеся листи - для цього поставте домкрат під раму або поставте на козла. Рессори в даному випадку завантажаться, а листи розійдуться так, що ви зможете ввести між ними задану кількість густого машинного масла або тавота. Коли змазки мало, ресорний палець може ламатися, якщо така несправність трапиться в дорозі, поки будете добиратися до майстерні, встановіть замість пальця довгий, твердий і тонкий предмет - наприклад, ключ, стійкий на вигин стрижень або звичайну викрутку. Якщо в дорозі зламається лист, покладіть довгі ключі зверху і знизу (двох ключів буде достатньо) на нього, обв'яжіть отриману конструкцію дротом. Зручно завжди мати під рукою так звані ремонтні містки - з їх допомогою ви в два рахунки виконаєте дрібний ремонт вузла в дорозі. Таким чином, робочий потенціал і довговічність ресор залежать від цілого ряду факторів, не останню роль серед яких відіграє професіоналізм водія. Чим уважніше ви ставитеся до свого авто - тим надійніше воно буде працювати.

Купити надійні ресори в Сумах ви можете в нашій компанії. На сайті представлена повна інформація про товарні позиції, є форма назад зв'язку для швидкого узгодження питань з менеджерами. Компанія «RESSORA.UA» готова запропонувати вам широкий асортимент високоякісних ресор практично на всі автомобілі. Ми також здійснюємо посилення ресор і їх заміну. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними транспортними компаніями.

Лідери продажів