Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Fiat

Fiat вважається частиною автомобільного концерну. Італійський бренд у 2014 році злився з компанією Крайслер. Головний офіс підприємства розташований в Турині. Посаду директора займає Сержіо Маркьонне. Група виробляє спеціальну техніку для будівництва, аграрного комплексу, торгівлі та легкові автомобілі. Сучасний обіг коштів становить 50 млрд. на рік. Чистий прибуток сягає 840 млн. На підприємствах працюють 193 тисячі співробітників. Концерн також виробляє деталі машин і двигуни. Сучасний поділ підприємства включає філію Fiat Industrial і Fiat SpA. Друга філія займається виробництвом легкових машин.

У 1899 році кілька великих магнатів з Джованні Аньєллі організували підприємство з виробництва машин. На заводі спочатку застосовувалися конвеєри для складання механізмів. В ході війни завод виробляв танки Fiat 3000. У 1920 році заводи були на межі кризи через бунти комуністів. Коли владу захопив Муссоліні, керівники повернулися до управління.

У 45-му році Аньєллі визнали співучасником нацистського режиму і відсторонили від керівної посади. Засновник не виніс цих подій і помер незабаром. У 66-му році на пост президента призначений Вітторіо Валетта. Завод сприяє СРСР і постачає на територію технологію виробництва моделі Fiat 124. У союзних країнах ця машина називається ВАЗ 2101. З 69-го року бренд отримує контроль над заводами Lancia. У 79-му в групу входять Феррарі і Autobianchi, Maserati і Альфа Ромео. У 80-му році бренд контролює всі італійські автомобільні заводи.

Паралельно керівники намагаються зайнятися авіабудуванням, виготовленням мотоциклів та іншими напрямками ринку. У 1990 році слава про продукцію сильно опустилася. Бренд залишив ринок США та Австралії. У цей час заводи стали нерентабельними. До 2002 року збитки становили понад 4 млрд. євро. З 2005 року справи концерну пішли вгору. До 2007 року компанія вже мала річний прибуток 2.05 млрд. євро. Нова криза останніх років послабила і без того впав товарний знак. У 2009 році підприємство визнали банкрутом.

З 2014 року акції американської компанії Крайслер викупила група Фіат. Тепер головний офіс групи знаходиться в Нідерландах. Тепер торгова марка виробляє комерційні автомобілі. Машини збирають на заводах у різних країнах. Є підприємства в Бразилії, Польщі, Аргентині, африканських державах, Туреччині, Франції та країнах Азії. Також підприємство здійснює фінансові послуги. Все також проводиться легковий транспорт масового споживання.

Купити ресору на Фіат за низькою ціною

Передні і задні ресори для машин Фіат відрізняються унікальними матеріалами і конструкціями. Кожна модель машини передбачає використання брендових деталей.

Купити ресору на Фіат (Fiat) в Одесі та Києві за доступною ціною, або в будь-якому іншому місті України, Ви можете на офіційному сайті «RESSORA.UA». Ми знаємо все про види, особливості монтажу або посилення. Досвідчені механіки та інженери завжди готові надати інформаційну та технічну допомогу абсолютно безкоштовно. Термінова доставка по всій Україні, установка або шефмонтаж доступні кожному покупцеві. Ми пропонуємо американські та європейські деталі вищої якості з технічною документацією та гарантіями.