Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Mercedes Atego 815-917, 1517

Вантажні автомобілі модельного ряду Mercedes-Benz Atego мають широкий асортимент примірників з різною вантажопідйомністю і параметрами. Машина вважається дуже зручною для водіїв і транспортних завдань. Це компактна і ефективна вантажівка для ощадливого перевезення різних вантажів. Його термін служби становить десятки років без ремонтів.

Однак навіть у такого потужного агрегату є слабкості. І стосуються вони їзди машини бездоріжжям або нашими, м'яко кажучи, не ідеальними дорогами. Це позначається на відносній слабкості системи підвіски кузова. Адже наші ями навіть найбільш довговічні механізми вбивають в два або три рази швидше.

Купити ресору на Мерседес Атего 815-817 за низькою ціною

Підвіска Mercedes-Benz Atego складається з опорного шасі, ресор і кріплень до кузова. Ресори є головними демпфуючими деталями, які гасять струс і удари при попаданні колеса в яму або на бугор. Ресори в серії використовують листові. Це деталі, які складаються з декількох сполучених сталевих пластин. Ресора має вигнутий дугоподібний вигляд. При використанні деталі за стандартною схемою проблем зазвичай не виникає. Але в Україні це майже неможлива ситуація. По-перше, водії часто навантажують машину не за інструкцією. А по-друге, наші дороги в цілому можна вважати бездоріжжям за європейськими поняттями.

Крім того, вантажна машина терпить два види критичних навантажень. Поїздки з порожнім кузовом провокують сильніші струси. У перевантаженому або завантаженому до межі стані вага кузова чинить граничний тиск на підвіску. Передні і задні ресори на Mercedes-Benz Atego 815-817 при збільшеному навантаженні втрачають пружинні властивості дуги. Тоді деталь набуває вигляду англійської літери S, а при випрямленні обов'язково втрачає частину несучих властивостей. У підсумку така ресора може лопнути прямо на дорозі.

Щоб уникнути поломок і ризику аварії в дорозі, варто щодня проводити візуальний огляд підвіски. У зношених ресорах вигин дуги зменшується, а при гойданні кузова прогин стає помітним. Таку деталь краще відразу замінити новою. А також щоб уникнути таких ситуацій рекомендується відразу посилювати підвіску установкою додаткових опорних елементів.

Купити ресори на Mercedes-Benz Atego 815-817 (Мерседес Атего 815-817) в Україні може кожен охочий, скориставшись пропозицією інтернет-магазину «RESSORA.UA». Доступні ціни, консультація професіоналів, оперативна доставка по всій Україні. Телефонуйте!

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни