Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Mitsubishi Pajero

Mitsubishi Pajero - позашляховик, початок випуску якого стартував у далекому 1976 році. Автомобіль випускався в декількох поколіннях, розглянемо кожен з них більш докладно.

Mitsubishi Pajero першого покоління мав п'ятидверний салон, рама відрізнялася високим рівнем жорсткості. Передня частина підвіски - незалежна, торсійна, задня - залежна, ресорна.

У 1991 році стартував випуск даної моделі другого покоління, з двома видами двигунів (бензиновим і дизельним).

З 1999 по 2006 рік випускався Mitsubishi Pajero III, з 2006 року стартував випуск Mitsubishi Pajero IV.

Від стану підвіски вантажного авто і позашляховиків залежить керованість автомобілем, плавність ходу і витрата палива, а також безпека і прохідність. Основним компонентом підвіски є ресора, амортизатори та інше.

Головне завдання ресори Міцубісі –утримувати кузов авто на певній висоті від землі. Система підвіски приймає на себе всі удари і поштовхи, які виникають при їзді по нерівній дорозі.

Ресора представляє собою деталь, яка може складатися з декількох листів (від 6 до 14), ширина і товщина яких однакова, проте довжина різна. Варто відзначити, що сучасні виробники активно використовують вдосконалішу модель ресор - однолистову, що відрізняється високою міцністю і надійністю.

Купити ресору на Міцубісі Паджеро за низькою ціною

До одних з найпоширеніших причин виходу з ладу ресор варто віднести їзду дорогами низької якості і недбале поводження з автомобілем, яке відображається в стилі управління. До другорядних причин варто віднести:

  • - постійне перенавантаження автомобіля, коли вага вантажу перевищує норму, задану виробником;
  • - знос сайлентблоків, через що місце, призначене для них, руйнується;
  • - амортизатори вийшли з ладу, тому розкачка кузова негативно вплинула на самі ресори;
  • - відсутність профілактичних заходів з очищення ресор (пам'ятайте, що очищати деталь від бруду та іржі слід кожні 10 тисяч км);
  • - втома металу (таке явище властиве практично для всіх матеріалів, метал не є винятком. Відбувається це через те, що деталь використовується протягом тривалого періоду).

У нас ви можете купити ресори на Mitsubishi Pajero за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Mitsubishi Pajero / Міцубісі Паджеро
Виготовимо протягом дня