Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Ford Transit

Ресора представляє пружну складову автомобільної підвіски, яка відповідає за розподіл навантажень з кузова на ходову. Також вона пом'якшує удари, коливальні рухи, що виникають під час пересування транспортного засобу (тобто компенсує коливання, що виникають при їзді по нерівних трасах).

Купити ресору на Форд Транзит за низькою ціною

У сучасних транспортних засобах встановлюються різні типи ресор, але найпопулярнішими є саме листові. Вони представлені набором сталевих виробів, для з'єднання яких застосовуються спеціальні хомути. Область монтажу ресор - ходова транспортного засобу. Оскільки деталі повинні витримувати дуже високі навантаження, для їхнього виготовлення використовують загартовану високоміцну сталь. Кожен лист модифікований з певним вигином, що підвищує пружність готової конструкції. Форма жолоба для листів була обрана не випадково - вона перешкоджає бічним зміщенням, гарантує надійне кріплення.

Ресора Ford Transit коштує недорого, і при цьому витримує значні навантаження. Але якщо регулярно перевантажувати автомобіль, вона почне просідати. Своєчасно видаляйте сміття, камінчики та інші забруднення, які можуть потрапити в підвіску, щоб продовжити термін служби ресори.

Компанія «RESSORA.UA» пропонує купити ресори Форд Транзит за низькою ціною. Доставка замовлень можлива по всій території України. Також Ви можете забрати ресору самостійно з наших складів в Одесі та Києві, і розрахуватися на місці готівкою.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни