Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Renault Kerax

Вантажівки Рено Керакс широко відомі в СНД. Східне відділення Рено випускає лінійку з 1997 року. Транспорт чудово прижився в суворих умовах, добре показує себе на дорогах абсолютно різної якості. Самоскиди Рено Керакс представлені різними комплектаціями і модифікаціями. За рахунок цього покупець зможе вибрати авто для поточних завдань. Висока маневреність, відмінна потужність, гарний обертальний момент - спецтехніка не дарма повсюди зустрічається на українських будівництвах.

Ресора - складова автомобільної підвіски, яка компенсує коливання, поштовхи, удари, що виникають в результаті їзди по нерівних дорогах. Види ресор є різні, вони мають певні конструктивні відмінності. Але, незалежно від типу, особливостей конструкції, функції вони виконують ідентичні. Конструкція ресорної підвіски проста і надійна. Ресори мають вигляд набору сталевих листів різних розмірів, для фіксації застосовуються хомути. У легкових машинах ресору зазвичай кріплять під мостовим елементом, у вантажних - прямо над ним. Кінці фіксуються на кузові шарнірами. Автомобільна ресора відповідає за передачу навантажень на ходову від рами або кузова. Є конструкції, в яких листи спрацьовують на вигин за типом пружних балок. Зазвичай у них використовується по кілька листів одночасно. В останні роки для всіх моделей авто частіше почали замовляти монолистові ресорні елементи. У них є амортизатори, які гарантують максимально ефективне гасіння коливань.

Купити ресору на Рено Керакс в Україні

Всі ресори мають надійну і, відповідно, просту конструкцію. Вони не бояться перевантажень, їзди поганими трасами. Призначення підвіски універсальне - вона ефективно гасить всі типи коливань. Звичайно, недоліки теж є. Ресорні елементи схильні до зносу, особливо якщо автомобіліст постійно перевантажує транспортний засіб. Інший момент - за ресорою весь час потрібно буде доглядати, а саме чистити листи і змащувати їх. Ігнорування даних рекомендацій призводить до різкого зменшення термінів служби вузла.

Обов'язково купуйте якісні ресори. Так, коштують вони дорожче оригіналів незрозумілого походження, зате довговічні, функціональні, надійні.

У нас ви можете купити ресори на Renault Kerax за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Renault Kerax / Рено Керакс
Виготовимо протягом дня