Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Renault Midliner Midlum

Вантажні машини Рено Мідлайнер оснащені якісною підвіскою ресорного типу. Це сучасна і досить ефективна система, яка забезпечує амортизацію на дорозі навіть при поганому покритті. Ресори поглинають удари і стрибки колеса. Зазвичай над кожним колесом кріплять ці деталі. Деякі моделі передбачають встановлення додаткових кронштейнів.

Листові ресори у складі модельного ряду машин можуть містити один або кілька листів сталі. В європейських умовах підвіска машин майже не страждає і зношується, згідно паспорту на механізм. Це кілька десятків або сотень тисяч км пробігу.

В умовах їзди українськими дорогами підвіска завжди зношується раніше, тому для водіїв бажано посилити заводські ресори додатковими опорами або нарощуванням листів. Також можна відразу замінити заводські елементи більш потужними альтернативними варіантами.

Купити ресору на Рено Мідлайнер в Україні

Коли варто міняти ресору? У той момент, коли вона починає видавати скрипні звуки і припиняє поглинати струс. Це легко відчути при поїздці по неякісній дорозі.

Інтернет-магазин «RESSORA.UA» пропонує Вам купити ресори на Renault Midliner MIDLUM в Україні. Компанія пропонує вигідні ціни, допомогу у виборі запасних частин.

Доставка здійснюється в будь-яку точку України досить швидко - навіть у Черкаси ми доставимо ресору протягом 2-3 днів.

Також можна замовити послугу встановлення нових ресор або посилення заводської підвіски в наших спеціалізованих технічних центрах в Одесі та Києві.