Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Volkswagen

Компанія Volkswagen є провідним європейським брендом автомобілебудування. Це німецький бренд, який входить до групи компаній Volkswagen AG. У 2007 році торгова марка відзначилася показником продажів: 5 000 000 машин було реалізовано за 12 місяців у всьому світі. Офіс компанії сьогодні розташований у Вольфсбурзі.

Історія підприємства почалася в 1933 році. Тоді в готелі Кайзерхоф Адольф Гітлер, Фердинанд Порше і Якоб Верлін вели бесіду. Останній був представником Даймлер Бенц. Фюрер був вимогливим того дня. Його наказом було створення для германців надійного автомобіля, який коштував би не більше 1000 марок. По ідеї це був би масовий автомобіль для людей середнього класу. Також Адольф Гітлер зажадав створити новий завод для виробництва. Він сам намалював ескіз і склав схему реалізації, а потім попросив визначити головного інженера для виробництва. Урядове замовлення взяв на себе Фердинанд Порше. Машина вже тоді називалася «народний автомобіль».

У 1934 році Ф.Порше підготував схеми для Рейхстагу. До літа 1934 року було підписано договір між асоціацією автомобілебудування в Німеччині RDA і компанією Porsche GmbH. У договорі було зазначено вимогу розробити три варіанти автомобіля. За один місяць роботи виконавець отримував би 20 000 марок. Але при цьому проєкт потрібен був вже через 10 місяців. Серед вимог у договорі значилися характеристики машини: ширина не менше 120 см, потужність до 26 к. сил, 5 місць в салоні, міжосева відстань до 250 см. Також було описано кількість обертів, вагу, собівартість і максимальну швидкість. Важливою вимогою була допустима витрата бензину - 8 літрів на сотню кілометрів.

Такі вимоги призвели до затримки виконання замовлення. Готовий проєкт був виданий через два роки після початку. Лише в 36-му році з'явилися креслення моделей. Інженери сконструювали кабріолет V2, машину на два двері V1 і варіант на чотири дверцята. Макети тестували на 50-тисячному пробігу. У процесі не було виявлено недоліків або суттєвих недоробок.

Ось так з 1937 року існує компанія Volkswagen. Правда, перша її назва була дуже довгою і перекладалася як «ТОВ з виготовлення німецького народного автомобіля». У 38-му році таке довге найменування скоротили до Volkswagenwerk GmbH. Того ж року було активовано будівництво заводу. Поруч з Фаллерслебен прозвучало найменування майбутнього транспорту - «KdF-Wagen». Цю назву придумано на честь громадської організації, яка спонсорувала будівництво заводу. Паралельно велося і будівництво житлового містечка для співробітників.

У 45-му році перейменували підприємство на «Вольфсбург» на честь розташованого поруч старовинного замку. У 39-му році пробні автомобілі були готові до випробувань. Їх вже трохи змінили щодо проєктних рішень. Тепер же належало виявити недоліки і доопрацювати їх для масового виробництва. Однак весь військовий період завод обробляв замовлення рейхстагу.

У 1938 році був опрацьований варіант армійської машини з повним приводом VW Typ 62. Тут був кузов з тонкої жерсті з посиленням і чотири двері. Лобове скло можна було скласти. Дах відкидався при необхідності. Таку модель випустили партією з 50 тисяч механізмів. Всі військові частини використовували машину. Також випускався автомобіль-амфібія VWTyp128 Schwimmwagen.

Після закінчення війни заводом керували англійці, які окупували місто. У 45-му році вони замовили на виконання 20 тисяч машин. Але це замовлення побачило світ нескоро. У 47-му році завод виставляє свої послуги на ярмарку в місті Ганновер. Голландія одразу ж оформила замовлення на тисячу машин, а рік потому заявки дають інвестори Швейцарії, Швеції та Бельгії.

Купити ресору на Фольксваген за низькою ціною

Сьогодні компанія випускає всі різновиди легкових машин престижного і бізнес-класу. Всі моделі торгової марки відрізняються унікальною конструкцією і деталями. У складі машин використовуються тільки авторські деталі від виробника. А тому ремонтувати такі машини необхідно за допомогою фірмових елементів і професійних послуг.

За допомогою інтернет-магазину «RESSORA.UA» Ви можете купити ресору на Фольксваген у Києві та Одесі, або в будь-якому іншому місті на території України за низькою ціною. Компанія «RESSORA.UA» пропонує якісні передні і задні ресори на Volkswagen від європейських і американських виробників в Україні. Як замінити або посилити рідні ресори в машині? Консультант інтернет-магазину готовий допомогти у вирішенні будь-якого питання. У тому числі компанія здійснює ремонтні послуги на місцях. Вигідні брендові запчастини з паспортами якості очікують кожного власника іномарки!

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни