Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Nissan

Nissan Motor Co вважається передовим японським виробником машин. Заснування відбулося у 1933 році. У 2010 році бренд посів восьме місце на міжнародному автомобільному ринку. Головний офіс розташований у місті Йокогамі. Власником контрольного пакету акцій є Renault у Франції. Головою ради директорів названий Карлос Гон.

Компанія Ніссан була заснована Есинукі Аікава в 1939 році. Формально підприємство зареєстрували в 1933 році. Тоді з'єдналися в один бренд Тобата Імоно і Ніхон Санге. Об'єднана назва звучала тоді «Ніссан Мотор». У 1935 році торгова марка Ніссан почала свій розвиток. Але тільки до 1980-го року бренд випустив наступну модель після варіацій довоєнного періоду.

З 1950 років підприємство виробляє двигуни для ракет, установки для їхнього пуску і мотори для кораблів. До 1958 року автомобілі бренду почали поставляти в США, в 64-му торгову марку визнали лідируючим імпортером машин. З 62-го року бренд поставляє моделі в Європу. У 1959 році був відкритий виробничий цех компанії на Тайвані. До 2010 року виробництво поширилося на 20 країн світу.

1976 рік ознаменувався визнанням Ніссан найбільшим постачальником машин у світі. Це стало можливо завдяки власному флоту. До наступного року сума проданих машин склала 20 млн. У 81-му році керівники підписують договір з Volkswagen на тему продажу і складання легкових машин на території Японії. До 1992 року машини Ніссан склали майже 20% від загальної кількості в Японії.

За п'ять років до нового тисячоліття бренд опинився в кризовій ситуації. Так контрольний пакет акцій потрапив в компанію Рено. Сьогодні Ніссан володіє 15% акцій Рено, а та в свою чергу тримає 44.4% цінних паперів японського виробника. Компанією керує Карлос Гон, під його керівництвом бренд вийшов з економічної кризи. Тепер це знаменитий і шановний діяч в Японії.

У 2011 році стався землетрус, який зруйнував багато будівель на території Японії. Весь період з березня по квітень 2011 року заводи стояли. Це стало причиною суттєвих збитків, адже за цей час могло бути випущено 55 тисяч машин. Всупереч цьому, сьогодні компанія вважається процвітаючим передовим брендом Японії.

Купити ресору на Ніссан за низькою ціною

В асортимент бренду входять кросовери і легкові машини. У заводах працює 160 тисяч осіб. У адміністрації є договір з концерном Тойота щодо використання деяких технічних рішень гібридних приводів. Altima Hybrid створена для внутрішнього ринку США. Це перша гібридна модель приводу для машин легкового типу. Двигун для такого приводу - 2.5 L QR25DE. Наступні варіації будуть власними розробками компанії Ніссан.

Дослідницьким відділом Nissan створений літій-іонний акумулятор і електричний двигун. Ці інновації дозволять знизити вагу механічної частини машини на кілька відсотків. У 2009 році стартувало виробництво перших моделей цієї серії. Компанія виробляє мікроавтобуси Tino з літій-іонними акумуляторами. Ці машини споживають на 50% менше бензину і майже не утворюють вихлопів. З 2009 року розпочато випуск електромобілів. Серія Leaf запущена в масове виробництво в 2010 році. З грудня того ж року машини продають у США.

Під назвою Ніссан сьогодні діють кілька підрозділів. Це суднобудівне виробництво Nissan Marine, заводи з виготовлення двигунів Nissan Iwaki і автомобільні підприємства Nissan Nismo. Компанія виробляє машини легкового і пасажирського типів, а також види деталей до них та інших марочних машин. Додатково бренд займається розробкою телекомунікацій, текстильного обладнання та космічної техніки. Є підрозділи з організації фінансових послуг.

Передні і задні ресори для машин Nissan - це спеціальні фірмові деталі з документами і гарантіями якості. В Україні продажем, доставкою і установкою займається компанія «RESSORA.UA». Купити ресору на Ніссан (Nissan) в Одесі та Києві за доступною ціною, або в будь-якому іншому місті України, Ви можете на офіційному сайті «RESSORA.UA». Ми знаємо все про види, особливості монтажу або посилення. Досвідчені механіки та інженери завжди готові надати інформаційну та технічну допомогу абсолютно безкоштовно. Низькі ціни, термінова доставка і висока якість фірмових деталей чекають Вас прямо зараз!

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни