Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Ford Ranger Raptor

Ford Ranger Raptor був випущений в 2018 році, і вже в 2020 був доступний для придбання. Виробнику вперше вдалося з важкої вантажівки створити п'ятимісний повнопривідний пікап. У США він не експортувався, для вузьких вулиць Європи він був непрактичний, для України він був занадто дорогим в обслуговуванні. І тоді, компанія Форд випустила більш компактну версію «хижого авто», що вже більш підходить для українців.

Ford Ranger Raptor був укомплектований посиленою рамою, де замість стандартних амортизаторів були встановлені ресори. Про них ми і поговоримо далі.

Варто зазначити, що далеко не всі позашляховики мають у своїй комплектації ресорні листи.

Ресора - це елемент підвіски автомобіля, яка приймає на себе всі удари і поштовхи, що виникають при їзді по нерівному дорожньому покриттю.

Ресорна підвіска має багатовікову історію, однак вона досі не втратила свою актуальність і популярність. Найчастіше її можна зустріти в комплектації вантажних автомобілів різних призначень.

Переваги ресор для Ford Ranger Raptor:

  1. Наявність ресор виключає додаткову установку важелів і реактивних штангах.
  2. Компактний розмір.
  3. Високий рівень надійності та міцності.
  4. Доступна вартість.
  5. Профілактика займає мінімум часу, як і встановлення ресори.

Купити ресору на Форд Рейнджер Раптор за низькою ціною

Багато автолюбителів вдаються до посилення ресор, надаючи авто поліпшених якостей ходової системи. А саме:

  • Збільшення кліренсу. Кліренс - це відстань між землею і найнижчою точки авто. Часом, щоб прохідність позашляховика була збільшена, автолюбителі задаються метою - збільшити цю відстань.
  • Повороти без розкачки. Вантажні автомобілі та потужні позашляховики мають значну вагу, тому на поворотах відчувається характерна розкачка, щоб її мінімізувати - ресори підсилюють.
  • Ліфт підвіски. Щоб підвищити технічні характеристики позашляховиків, власники часто бажають збільшити ліфт авто. Така процедура піднімає не тільки кузов, а й раму, одночасно з усіма її виступаючими конструкціями.
  • Вантажопідйомність значно збільшується.

Фахівці не рекомендують здійснювати установку і посилення ресор на Ford Ranger Raptor самостійно. В даному випадку краще довіритися професіоналам!

Якщо ви бажаєте купити ресори на Ford Ranger Raptor, тоді ви на вірному шляху. Наша компанія пропонує великий асортимент ресор на вантажні автомобілі та позашляховики по низьким цінам. Доставка замовлень здійснюється по всій території України.