Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Iveco Turbostar

Iveco TurboStar - це вантажний автомобіль, який випускався в проміжку з 1984 по 1993 рік. В даний момент знятий з виробництва. Замість цієї моделі була випущена Iveco EuroStar.

Практично кожна підвіска вантажного автомобіля оснащена ресорою. Різновидів її велика кількість. Є застаріліші варіанти, які надійно закріпилися і активно використовуються в автопроме. Є ресора сучасного типу, яка більше вдосконалена, проте може мати більш високу вартість.

Ресорну підвіску можна зустріти не лише на вантажних автомобілях, але і на вантажопасажирських, позашляховиках і навіть на деяких легкових. Незважаючи на високу міцність деталі, рано чи пізно вона може вийти з ладу. Визначити це можна за зміною плавності ходу і зниженню комфорту під час їзди. Саме тому, деталь варто ремонтувати або замінювати на нову вчасно.

Як визначити, що ресора зношена? Основні ознаки:

 • Зниження дорожнього просвіту.
 • Є відхилення при прямому напрямі.
 • Протектор шин зношується нерівномірно.
 • Наявність вібрації біля керма.
 • Колеса мають різний нахил.
 • При різкому маневрі автомобіль розгойдується.
 • Наявність скрипу металу.
 • Висота задньої і передньої частини авто відрізняється.

Якщо хоч би одна з вище перелічених ознак вами була виявлена, необхідно негайно звернутися в автосервіс, де кваліфіковані фахівці зроблять якісну діагностику ходової частини авто, зможуть визначити тип ушкодження і швидко усунуть несправність.

Купити ресору на Ивеко Турбостар в Києві і Одесі

Підвіска найчастіше виходить з ладу із-за інтенсивної експлуатації транспорту. Найчастіше можна виявити такі несправності, як:

 1. Лист просів або репнув.
 2. Зниження пружності.
 3. Гумові і металеві шарніри зношені.
 4. Болти драбин зламані або просіли.
 5. Пальці і втулки зношені.

Варто пам'ятати, що ресора розташована в тій частині авто, яка постійно схильна до негативного зовнішнього впливу. Вологість, пил, бруд - усе це може стати основним "ворогом" ресори, а значить стати причиною появи корозії. Саме тому потрібно кожні 10 тисяч кілометрів ресорні листи демонтувати, захищати, обробляти спеціальними речовинами. При необхідності, ресорні листи і пальці забарвлюють спеціальною фарбою.

У нас ви можете купити ресори на Iveco TurboStar за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і установку ресор в Одесі і Києві. Доставка ресор здійснюється по усій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Iveco Turbostar / Івеко Турбостар
Виготовимо протягом дня