Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори MAN TGA-TGS

Популярність сідельних тягачів німецької корпорації MAN цілком пояснима. Вони представлені безліччю моделей, флагманами серед яких залишаються TGA і TGS.

Оскільки техніка працює у вкрай важких умовах, необхідно приділяти підвищену увагу обслуговуванню та ремонту основних вузлів тягача.

За компенсацію ударних навантажень відповідає пружний елемент автомобільної підвіски - ресора. Деталь виготовляється з металу підвищеної міцності, але в екстремальних умовах експлуатації вона може зазнавати поломок.

Пересування тягача з несправністю таїть у собі серйозну небезпеку і для самого водія, і для інших учасників дорожнього руху. При появі перших ознак виходу ресор з ладу, слід вживати заходів щодо їхньої заміни.

Купити ресору на МАН ТДА ТГС за низькою ціною

Зручніше запобігти поломці ресор, ніж усувати її наслідки. Для цього потрібно мати уявлення про характерні ознаки несправності ресор. Насамперед водій зазначає, що дорожній просвіт автомобіля істотно зменшився, змінився кут нахилу коліс і кут їхньої установки. Знос протектора автомобільних покришок стає нерівномірним, а під час руху тягач відхиляється від прямолінійного напрямку переміщення. Повинна насторожити і суттєва вібрація, яка відчутна через кермове колесо. Під час маневрів на трасі автомобіль почне розгойдуватися, одночасно з тим у підвісці буде чути гучний скрегіт і стукіт.

Наявність хоча б частини перерахованих вище ознак говорить про необхідність відвідування станції технічного обслуговування. Лише кваліфіковані майстри зможуть провести комплексну діагностику систем тягача, виявити наявність поломок і усунути їхню причину. Важливо розуміти, що ймовірність появи проблем з передніми і задніми ресорами на MAN TGA - TGS значно збільшується, якщо автомобіль регулярно піддається значним навантаженням.

Купити ресори на MAN TGA - TGS в Одесі, Києві або в будь-якому іншому місті на території України, Ви можете за допомогою інтернет-магазину «RESSORA.UA». Ми пропонуємо якісні ресори за доступною ціною, кваліфіковану консультацію, посилення ресор і оперативну доставку по всій Україні.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни