Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Hyundai EX8 Super Cab

Hyundai EX8 - це вантажний комерційний транспорт, вантажопідйомність якого не перевищує 5,4 тонни. Модель представлена в декількох варіантах, які відрізняються колісною базою: 2,85, 3,85, 4,05, 4,2 і 4,4 см. Довжина фургона може досягати 6 метрів, обсяг для перевезення вантажів - 30 кубічних метрів.

Завдяки поліпшеним технічним характеристикам на основі даного шасі можна реалізувати безліч рішень. Наприклад, встановити крани-маніпулятори, самоскиди, бортові майданчики, фургони та інше.

До складу підвіски Hyundai EX8 входить ресора, яка вже понад 100 років відома, як одна з найміцніших і надійних деталей. Сьогодні ресорні листи виготовляють з надміцної сталі, з додаванням різних компонентів, що роблять деталь ще більш зносостійкою.

Саме через ці технічні характеристики багато автолюбителів вважають, що ресора практично «не вбивається» частина авто. Саме тому вага вантажу, завантажена в авто, значно перевищує допустиму норму, яку визначив виробник. Однак, думка, що ресору складно вивести з ладу - помилкова.

Які бувають види поломки ресор:

  • - осідання;
  • - перелом;
  • - зрив болту;
  • - поломка пальців.

Причин на те може бути кілька: перевантаження авто, деталь виготовлена з низькоякісного матеріалу, втома металу, вибоїни на дорозі, відсутність профілактичних заходів.

Купити ресору на Hyundai EX8 Super Cab за низькою ціною

Щоб максимально продовжити термін служби ресори, кожні десять тисяч кілометрів необхідно очищати листи від бруду, потім обробляти керосином. Здійснювати дану процедуру можна самостійно за допомогою щітки по металу. Для отримання максимального результату варто звернутися до кваліфікованого майстра на СТО, який не тільки очистить ресору, а й огляне її на наявність пошкоджень, затягне хомута, зробить діагностику стану всієї ходової частини автомобіля.

Зі зламаним або тріснутим ресорним листом їздити категорично заборонено! Якщо деталь прогнулася, то її можна відновити за допомогою шаблонної правки.

Якщо ви бажаєте купити ресори на Hyundai EX8, тоді ви на вірному шляху. Наша компанія пропонує великий асортимент ресор на вантажні автомобілі та позашляховики за низькими цінами. Доставка замовлень здійснюється по всій території України.

Ресора на Hyundai EX8 Super Cab / Хендай
Виготовимо протягом дня