Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Iveco Eurocargo

Iveco Eurocargo належить до вантажівок середньої тоннажності, який був випущений італійським брендом Iveco S.p.A з масою від 7 до 18 тонн.

Вперше Iveco Eurocargo випустили 1991 року. Основне завдання компанії - створити модель, яку можна було збирати за індивідуальним замовленням. З моменту запуску виробництва торговій марці вдалося сконструювати понад 500 модифікацій. Через рік автомобіль був премійований як «Вантажівка року».

У 2003 році стартував випуск другої генерації, дизайн якого розроблявся італійським ательє Bertone. Таких примірників було випущено понад 300 тисяч.

У 2008 році вийшла третя генерація, яка надійно закріпилася на автомобільному ринку, тому модель випускається досі.

Цей автомобіль складається з підвіски кількох варіантів: однолистова і багатолистова напівеліптична ресора, пневматичні елементи. За допомогою електронного управління ECAS висоту рами можна регулювати.

Незважаючи на те, що ресора має багатовікову історію, «списувати» її з рахунків ніяк не варто. Адже вона як і раніше залишається одним з найбільш надійним і ефективних елементів, здатних витримати великі навантаження.

Варто зазначити, що ресорну підвіску можна зустріти переважно на вантажних автомобілях і позашляховиках. Для легкових автомобілів деталь швидше рідкість, проте її також застосовують.

Купити ресору на Івеко Єврокарго за низькою ціною

Напівеліптична ресора. Саме завдяки їй автомобіль можна навантажити до максимуму і їздити по нерівностях. Вартість деталі цілком доступна, але ефективність - висока. З її допомогою можна одночасно домогтися плавності ходу і комфортної керованості авто.

Однолистова ресора. Дана деталь є новинкою на автомобільному ринку. Створена вона була не спроста. Вся справа в тому, що між листів багатолистової ресори відбувається постійне тертя, яке і є основною причиною швидкому виходу з ладу самих листів. Щоб тертя скоротити або виключити зовсім, виробники використовували різні методи, проте бажаного результату досягти не вдалося. У такому випадку була створена однолистова ресора, яка відрізнялася більшою міцністю і надійністю, здатною витримати все ті ж навантаження, що і багатолистова підвіска.

У нас ви можете купити ресори на Iveco Eurocargo за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Iveco Eurocargo / Івеко Єврокарго
Виготовимо протягом дня