Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Renault Manager

Renault Manager - сімейство великотоннажників. Вантажівки надійні, прохідні, мають масу переваг перед аналогами. Тест-драйви і багаторічний практичний досвід показують, що техніка прекрасно проявляє себе в будь-яких дорожніх умовах, включаючи найскладніші. Виробник постійно модернізує обладнання, що випускається, удосконалює його. У підсумку покупець отримує максимальну якість і передовий функціонал.

Для багатьох сучасних машин ресора - символ епохи з її громіздкими великоваговими машинами. Але насправді ресори використовуються набагато частіше, ніж можна собі уявити. Вони є важливим структурним елементом залежної підвіски. Ресори з'явилися ще під час візків і карет, коли їзда по вухабах створювала чималий дискомфорт. Звичайно, установка підвіски повністю не усувала проблему, але істотно підвищує комфортність руху.

Купити ресору на Рено Менеджер в Україні

Поперечні типи ресор використовуються найчастіше. Вони мають просту конструкцію, комплектуються невеликим набором деталей. Але врахуйте, що така підвіска податлива, може деформуватися в поздовжньому напрямку. Це означає, що вона підійде не для будь-яких умов, вимагає уважного ставлення і постійного контролю. Щоб водій міг розраховувати на гарні параметри керованості і плавний хід, конструктори створили поздовжні ресори. Їх встановлюють по одній на кожне колесо.

Є ще еліптичні ресорні елементи підвіски. Якщо дивитися збоку, вони схожі на еліпс. Це далеко не найпопулярніший тип. Він має посередню керованість, великоваговий, дорогий. Плюси моделей - міцність і плавний хід. Для їзди нерівними дорогами часто беруть напівеліптичні ресори. Є ще чверть-еліпси, в яких одна половина наглухо фіксується на шасі, а другий кінець вільно підвішується. Тип конструкції вважається оптимальним, коли потрібна міцна, жорстка підвіска. Чверті встановлюють на позашляхових машинах.

У нас ви можете купити ресори на Renault Manager за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Renault Manager / Рено Менеджер
Виготовимо протягом дня