Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори DAF LDV Convoy

Вантажний автомобіль DAF LDV Convoy відрізняється високим ступенем надійності, придатний до ремонту. Модель має безліч модифікацій, що робить її ще більш привабливою на автомобільному ринку. Кожен зможе для себе підібрати саме ту модель, яка максимально задовольнить побажання та особисті уподобання. Дахи бувають низькими і високими, кабіни - одинарними і подвійними, кузов з одним або двома мостами, довжина і вантажопідйомність також відрізняється.

Виробництво DAF LDV Convoy стартувало 1997 року в місті Бірмінгем (Англія). Вдосконаліші моделі були випущені в 2000 і 2011 році, які відрізнялися за потужністю та комплектацією. Зовнішній вигляд практично не змінено.

Купити ресору на ДАФ ЛДВ Конвой за низькою ціною

Комплектація ходової частини даного авто відрізняється високою надійністю, однак після їзди по українських дорогах, часом кожна поїздка є справжнім випробуванням для вантажівки. Через нерівності дорожнього покриття страждає ходова, гальмівна система, підвіска та інше. Тому постійних ремонтних робіт власникам авто складно уникнути.

Ресори на DAF LDV Convoy можна купити на українському ринку або замовити індивідуальне виготовлення.

Ресора - це основний елемент підвіски вантажного автомобіля. Деталь передає навантаження від кузовної частини на ходову, а також приймає на себе всі поштовхи і удари, які виникають при їзді по нерівностях. Незважаючи на те, що ресори виготовляють з надміцного матеріалу, поломок досить складно уникнути. Щоб термін експлуатації продовжити якомога довше, деталь слід «берегти». Основний «ворог» ресор - перевантаження авто і втома металу. У першому випадку рекомендується навантажувати авто, згідно з показниками вантажопідйомності, які встановив виробник. У другому випадку - нічого зробити неможливо, кожна деталь має свій ресурс.

Як зрозуміти, що ресора DAF LDV Convoy несправна:

  • Змінюється нахил коліс.
  • Протектор зноситься нерівномірно.
  • З'являються сторонні вібрації і стуки при їзді.
  • Автомобіль розгойдується при маневрах.

Пам'ятайте! Наявність несправностей у ходовій системі авто є небезпечною.

Якщо ви бажаєте купити ресори на DAF LDV Convoy, тоді ви на вірному шляху. Наша компанія пропонує великий асортимент ресор на вантажні автомобілі і позашляховики за низькими цінами. Доставка замовлень здійснюється по всій території України.