Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Ford Ranger

Форд Ренджер - популярний серед фермерів і жителів сільської місцевості автомобіль. За час свого існування він багаторазово модифікувався і допрацьовувався. Спочатку Ренджер являв собою пікап без якихось яскравих доповнень. Збірка здійснюється за принципом: чим простіше, тим краще. Зараз автомобіль затребуваний і в міських умовах. Він практичний, комфортний, прохідний. Головне своєчасно проводити ТО і використовувати якісні деталі.

Ресора являє собою важливу частину підвіски, компенсуючу коливання, поштовхи, удари, які можуть виникати при їзді по нерівних дорогах. Типи ресор існують різні - вони мають відмінності в конструкції, але аналогічний функціонал. Встановлення такої підвіски гарантує максимально плавний хід та ідеальний комфорт поїздки.

Стандартно ресора являє собою набір листів стали різної довжини. Для їх скріплення один з одним застосовуються хомути. У легкових машинах ресору зазвичай встановлюють під мостами, а у вантажних - над мостовими елементами. Кінці ресор кріплять до кузова на шарніри. Елемент відповідає за передачу навантажень від рами, кузова до ходової частини. У деяких конструкціях листова ресора спрацьовує на вигин за типом упругої балки. У них зазвичай встановлюється відразу кілька листів. Але все-таки більш популярними є монолистові варіанти. Плюсом буде наявність у конструкції амортизаторів. Вони гасять коливання кузова і, знову ж таки, підвищують комфортність поїздки.

Купити ресору на Форд Рейнджер в Україні

Ресори імпортного виробництва найкраще гасять вертикальні коливання. Українські комплектуючі зазвичай помітно дешевше коштують. Вибір робіть з урахуванням особистих уподобань. Головним плюсом будь-якої ресорної підвіски буде її проста конструкція. Рішення надійне, недороге. Воно не боїться складних умов експлуатації, постійних перевантажень, але врахуйте, що ці параметри визначають терміни служби вузла. Призначення універсальне - ресора гасить навантаження під час розгонів, поворотів, гальмувань. Розміри зовсім невеликі, що теж плюс.

Слідкуйте за зносом елементів підвіски. Якщо хочете продовжити терміни її служби, уникайте перевантажень, різких ривків та інших аналогічних рухів. Також робіть ставку на якість виконання деталі, популярність бренду. Ресори високого рівня служать набагато довше. Залишилися питання? Допоможемо зробити правильний вибір і оперативно відправимо ваше замовлення.

У нас ви можете купити ресори на Ford Ranger за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Ford Ranger / Форд Рейнджер
Виготовимо протягом дня