Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Mercedes

Мерседес є частиною холдингу Daimler AG в Німеччині. Фірма була заснована в 1926 році трьома підприємцями. Сьогодні штаб-квартира розташована в місті Штутгарт. Управлінням займається голова ради директорів Дітер Цетше. Бренд випускає автомобілі та спеціальні механізми Daimler AG для промислових потреб. Також випускає великий асортимент двигунів для своїх і машин інших торгових марок. Сумарний обіг коштів на рік становить 73,58 млрд доларів. Прибуток становить 6.7% від цієї суми. Загальна кількість співробітників заводу становить 130 тис. осіб. Під патронатом Daimler AG перебувають два дочірні підприємства: Mercedes-Maybach и Mercedes-AMG.

Бренд випускає автомобілі елітного класу, а також вантажні машини і пасажирські автобуси. Ще в 2014 році вартість бренду становила понад 34 млрд доларів. Сьогодні ця цифра збільшилася. Це друга за значимістю фірма після лідера світового ринку - концерну Toyota. За загальним рейтингом на світовому ринку бренд посідає десяте місце.

Дочірні підприємства успішно розвивалися і до 1926 року. У той період обидві фірми з'єдналися в єдину групу. А 1886 року випускають перший колісний віз з бензиновим двигуном. Карл Бенц зареєстрував патент на даний винахід і почав масове виробництво триколісних машин. У 1909 році торгова марка встигла пережити відхід Карла Бенца і спроби знайти талановитого керуючого. Лише з 1909 року головою стає інженер Ганс Нібель. Саме він почав виводити бренд з кризи. У 1909 році завод випускає кілька нових моделей легкових машин. Вони дуже радо приймаються елітою Німеччини та інших країн Європи. Того ж року був представлений перший перегоновий автомобіль «Блітцен Бенц». Вже ця модель володіє потужністю 200 кінських сил. У 1916 році підприємство випускає «Бенц» з крилами для автомобільних військ Кавказу.

Після війни підприємство випускає масу більш досконалих моделей. Їх буквально з заводу розбирають шанувальники нової торгової марки. До моменту з'єднання з Даймлер фірма встигла випустити 47 555 машин. У цьому списку були легкові автомобілі, перегонові автомобілі, вантажні та омнібуси.

Паралельно 1890 року Даймлер заснував торгову марку «Даймлер Моторен Гезельшафт». Він сам винайшов і вирішив випускати винайдений до цього чотириколісний автомобіль у парі з Вільгельмом Майбахом. Лише з 1901 року спроби увінчалися успіхом і перша модель машини вийшла на ринок Німеччини. Машину назвали «Мерседес» на честь дочки головного інвестора Єміля Еллінека і Діви Марії Милосердної.

Купити ресору на Мерседес за низькою ціною

Перший автомобіль Мерседес 35 PS містив двигун з чотирма циліндрами. Його об'єм був 5913 см. Машина була продумана від дизайну до тонкощів збірки. Рік потому виходить модель Сімплекс. Фірма починає активно розширювати асортимент. Нові Мерседеси в назвах змінюють тільки серійні номери. У довоєнний час компанія випустила безліч моделей з різним призначенням, класом і місткістю. Після війни інженери починають працювати над компресором, який допоміг би посилити будь-який двигун на 50%.

У 1923 році головним інженером стає Ф. Порше. З його допомогою в наступному році був проведений автомобіль Mercedes 24/100/140PS. Цю модель сьогодні вважають найбільш раритетною в колекціях старовинних автомобілів. Тоді ж вона справила справжню революцію в автомобільній промисловості.

Злиття двох компаній у 1926 році створило новий бренд Daimler-Benz. Після злиття компанія пережила непрості роки війни. Майже всі виробничі майданчики концерну опинилися в занепаді. Відновлення і нове виробництво легкових машин потребувало понад 12 місяців. Першою моделлю післявоєнного періоду став седан W136. Він мав невелику потужність мотора, але все одно став хітом післявоєнного періоду в Європі.

Сьогодні фірма виробляє всі типи легкових автомобілів преміум класу. Це машини А-класу, сімейні версії, седани, купе і компакт. Є машини класу CLS, кабріолети, позашляховики, кросовери, крос-хетчі, преміум-седани, родстери, суперкари, фургони тощо. Також виділяються в окремий модельний ряд спортивні автомобілі.

Ресори для автомобілів Мерседес являють собою фірмові якісні деталі зі спеціальних матеріалів. Застосовувати до брендових машин можна тільки фірмові запасні частини або рекомендовані в сервісному центрі за гарантією. Асортимент ресор для Мерседесів включає листові або пружинні види. Всі фірмові деталі виробляють на заводах концерну і продають у представництвах на місцях.

Компанія «RESSORA.UA» пропонує повний асортимент передніх і задніх ресор для машин Мерседес ходових моделей. Запасні частини мають паспорти якості та детальну інструкцію.

За допомогою інтернет-магазину «RESSORA.UA» Ви можете купити ресору на Мерседес (Mercedes) у Києві та Одесі, або в будь-якому іншому місті на території України за низькою ціною. На нашому сайті торгової марки чергує грамотний консультант, який завжди допоможе визначити правильну модель деталі або її альтернативу. Також за допомогою нашої компанії можна здійснити посилення заводських ресор і підвіски для підвищення безпеки на українських дорогах.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни
12...67