Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори MAN 8.150, 8.163, L2000

Ресори виконують функцію упругої складової підвіски сучасного транспортного засобу. Даний елемент відповідає за рівномірний розподіл навантаження, що припадає від кузова на ходову частину автомобіля. Справна і грамотно підібрана ресора забезпечує комфортне пересування на транспортному засобі, безпеку пасажирів і курсову стійкість. Даний механізм пом'якшує удари, що виникають в момент подолання дорожніх перешкод, і всілякі коливання.

У конструкцію передньої підвіски ресори включають, переважно, для досягнення необхідної плавності ходу. Складаючи частину задньої підвіски, зазначений механізм призначений для перенесення значних навантажень. Задні ресори, в більшості своїй, представлені посиленими деталями. Посилення реалізують через включення в конструкцію ресори додаткових сталевих листів. Найбільші навантаження відчуває нижня частина механізму, тому вона потребує збільшення жорсткості.

Ресора є важливою складовою автомобільної ходової частини, тому її вибору, обслуговуванню та своєчасній заміні необхідно приділяти підвищену увагу.

Як матеріал для виготовлення ресор використовують високоякісну вуглецеву сталь, що характеризується високою міцністю і зносостійкістю. Металеві полотна скріплюють між собою спеціальним хомутом. Заокруглені краї механізму не допускають бічного зміщення окремих листів ресори в момент її інтенсивної експлуатації.

Ми пропонуємо до продажу ресорні листи, які можна використовувати для посилення або відновлення механізму. Відновлювальні роботи негайно проводять щодо деталей, на металевих полотнах яких з'явилися сколи або тріщини. Подібні дефекти призводять до руйнування запчастини, тому експлуатувати автомобіль з несправним механізмом категорично заборонено. Це загрожує втратою керованості під час руху, що становить небезпеку для учасників дорожнього руху.

Купити ресору на МАН 8.163 і L2000 за низькою ціною

Представлені передні і задні ресори на MAN 8.163, L2000 характеризуються відмінною якістю виготовлення, підвищеною зносостійкістю і довговічністю. Крім окремих листів, ви можете придбати ресору в зборі для встановлення на свій транспортний засіб.

Купити ресори MAN 8.163 і L2000 в Києві, Одесі та інших містах України ви можете за допомогою компанії «RESSORA.UA». Крім реалізації високоякісних ресор в широкому асортименті, ви також можете отримати професійний монтаж ресор і оперативну доставку ресор по всій Україні.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни
Задня ресора на MAN 8.150 задня плита
Виготовимо протягом дня