Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори DAF Ginaf

Модель ресор DAF Ginaf призначена для встановлення під пневматичні подушки. Це напівеліптичні листові елементи з п'ятьма листами металу в складі. У комплект входять листи, стяжки, болти і втулки. Комплект призначений для вантажних автомобілів марки DAF Ginaf і Renault Premium. У цій варіації деталь можна купувати по одному листу і компонувати елемент необхідної міцності. Є варіант покупки цілого комплекту для найбільш завантажених машин і жорстких дорожніх умов.

GINAF - нідерландський виробник вантажівок для жорстких умов транспортування. Моделі цього підприємства призначені для поїздок бездоріжжям або поганими дорогами. В Україні ці машини дуже затребувані, оскільки пропонують водіям досить довговічне використання без ремонтів.

Купити ресору на ДАФ Гінаф за низькою ціною

Купити ресору на Фіат (Fiat) в Одесі та Києві за доступною ціною, або в будь-якому іншому місті України, Ви можете на офіційному сайті «RESSORA.UA».

Ми знаємо все про види і особливості монтажу або посилення. Досвідчені механіки та інженери завжди готові надати інформаційну допомогу абсолютно безкоштовно.

Термінова доставка по всій Україні, установка або монтаж доступні кожному покупцеві. Ми пропонуємо європейські деталі вищої якості.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни