Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Iveco Magirus

Iveco Magirus був сконструйований і випущений німецькою компанією Magirus Deutz. На початку 70-х років з'явився на території колишнього СРСР і досі його можна зустріти на українських дорогах. Адже авто відрізняється високою мірою надійності і міцності, тому активно використовується в Україні і інших країнах. Iveco Magirus здатний відмінно функціонувати при різких перепадах температури, а також бездоганно справляється при їзді по нерівностях.

Сьогодні Iveco Magirus - це транспорт спеціального призначення, такого як пожежні автомобілі, аварійні і рятувальні, а також техніка, яка призначена для роботи в складних експлуатаційних умовах.

Як на багатьох інших вантажних автомобілях, в конструкції підвіски Iveco Magirus можна зустріти ресору. Деталь відрізняється високою міцністю, надійністю і витривалістю. Проте, вона також може вийти з ладу.

Спочатку розберемося, яку функцію в авто виконує ресора?! Отже, ресора - це пружний елемент, який пом'якшує удари при їзді по нерівних дорогах. Вона працює за принципом пружини. Основний її недолік - короткий експлуатаційний термін, пов'язаний з постійним перевантаженням транспорту і не дбайливим водінням.

До найпоширеніших несправностей ресори можна віднести:

  • 1. Просіла.
  • 2. Тріщини і поломки листів.
  • 3. Поломка пальців.

Для підвіски дуже важливо правильно вибрати тип кріплення. Адже при навантаженні надійність деталі значно знизиться.

Купити ресору на Ивеко Магирус в Києві і Одесі

Щоб максимально продовжити термін "служби" ресорних листів, деталь варто регулярно очищати. Для цього краще звернутися до кваліфікованих фахівців на СТО, якщо такої можливості немає, то зробити профілактичні заходи можна самостійно.

Чистити ресору необхідно кожні 10000 км. Для цього вам знадобиться наждачний папір або щітка по металу, гас і спеціальне мастило. Для того, щоб уникнути появи корозії, багато листів фарбують спеціальною антикорозійною фарбою. У такому разі є велика вірогідність, що деталь прослужить довше.

Проте вам варто пам'ятати, що для ресори існує два основні "вороги". Перший - агресивне зовнішнє середовище, другий - постійне перевантаження авто. Якщо в першому випадку досить своєчасно і регулярно проводити очищення, то для другого випадку досить дотримуватися рекомендацій виробника.

У нас ви можете купити ресори на Iveco Magirus за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і установку ресор в Одесі і Києві. Доставка ресор здійснюється по усій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Iveco Magirus / Івеко Магірус
Виготовимо протягом дня