Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Freightliner

Freightliner - всесвітньо популярний американський виробник тягачів і важких вантажних автомобілів. Історія бренду почалася в далекому 1942 році на території США. З моменту заснування компанія відчувала серйозні складнощі, адже в той момент була Друга Світова Війна. Після військового періоду справи компанії значно покращилися, оскільки з'явився попит на вантажні автомобілі, як і платоспроможність покупців.

У 1948 році був проданий перший тягач, а через всього 2 роки в середньому обсяги виробництва становили близько 100 автомобілів на рік. Ще через рік компанія отримала велике замовлення на 1000 примірників, які повинна була випустити за 2 роки.

Через ще декілька років Freightliner відкриває новий, більш потужний завод. А також розробляє і випускає тягач серії Conventional. На початку 80-х років компанія стала лідером з виробництва вантажних автомобілів у всьому світі.

Незважаючи на те, що абсолютно кожна деталь вантажних автомобілів Freightliner відрізняється підвищеною міцністю і надійністю, поломок складно уникнути, особливо, якщо експлуатаційні умови незадовільні.

Підвищена вологість, різкі перепади температури, критичний рівень температури, вухаби на дорозі - від усіх цих факторів в першу чергу страждає підвіска будь-якого транспортного засобу. У тому числі, і тягачів від компанії Freightliner.

Купити ресору на Фредлайнер за низькою ціною

Одним з найбільш вразливих місць у конструкції ходової є ресора. Деталь являє собою витягнуті сталеві листи, скріплені по краях хомутами. Ширина їх, як правило, однакова, а ось довжина відрізняється.

Ресору встановлюють на вантажні автомобілі та позашляховики, а також на деякі моделі легкових авто, переважно в старій модифікації.

Ресорна підвіска буває передньою і задньою. Передня призначена для забезпечення комфортної їзди в кабіні авто. Задня приймає на себе все навантаження, посилюючи автомобільний вузол. Якщо авто регулярно перевозить вантажі великої ваги, то часто автовласники посилюють ресору, встановлюючи додатково 2-3 корінних листи. Комфортабельність їзди знижується, проте жорсткість підвіски значно збільшується.

На даній сторінці нашого сайту представлені ресори на Freightliner за низькою ціною. У нас ви можете недорого купити ресору на вантажівку. З будь-яких питань звертайтеся до нашого менеджера!

Ресора на Freightliner / Фредлайнер
Виготовимо протягом дня