Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори International

Navistar International - це компанія, яка здійснює виробництво автобусів і вантажних автомобілів з 1902 року. Насправді історія компанії почалася в далекому 1831 році, коли Сайрус Холл МакКормік сконструював серп для роботи в сільському господарстві. У ті дні засновники компанії вживали всіх заходів для того, щоб автоматизувати ручні сільські роботи. За 70 років підприємство пройшло довгий і складний шлях, воно розорялося і частково розпродавалося, а після знову відновлювалося.

До 1912 року компанія запустила у виробництво свою першу вантажівку з двигуном, який охолоджувався водою і повітрям. Станом на 1915 рік таких моделей було вже п'ять, відрізнялися вони вантажопідйомністю. У 1928 році International Harvester випустило першу вантажівку з дизельним двигуном, що чимось нагадує сучасні моделі.

Випуск автомобілів здійснювався переважно на території Америки, проте з часом були відкриті заводи і в інших країнах, наприклад, на території Росії. У 2008 році International 9800i, це безкапотні тягачі, почали виробляти в Санкт-Петербурзі. Ще через 5 років було відкрито офіційне представництво компанії-виробника на території Москви.

Автомобілі відрізняються підвищеною надійністю і міцністю. Однак через складні експлуатаційні умови, можуть вийти з ладу. В першу чергу страждає ходова частина транспортного засобу, а саме ресора. Розгляньмо цю деталь більш детально.

Ресора - це комплект сталевих листів, з'єднаних хомутами. Основне призначення деталі - компенсувати удари і поштовхи, які виникають при їзді по нерівному дорожньому покриттю.

Варто зазначити, що деталь має багатовікову історію. І перші її прототипи можна було зустріти на сільських возах.

Купити ресори для вантажівок International в Україні

Сьогодні існує безліч альтернативних варіантів ресорної підвіски, проте вона як і раніше залишається однією з найнадійніших в конструкції вантажних автомобілів, так як:

  • Має високі стійкі характеристики до перевантажень.
  • Відрізняється високою ефективністю на дорогах низької якості.
  • Надійна і міцна.
  • Має доступну вартість.

З кожним роком ресорну підвіску все більше і більше витісняють пневматичні моделі. Виробники не зупиняються, і розробляють більш міцні матеріали при створенні ресорних листів.

Наша компанія пропонує купити ресору на International за низькою ціною. Ми є одними з найбільших українських виробників ресорних листів. Звертайтеся, ми гарантуємо високу якість деталей і оперативну доставку.

Ресора на International / Інтернешнл
Виготовимо протягом дня