Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори International

Navistar International - це компанія, яка здійснює виробництво автобусів і вантажних автомобілів з 1902 року. Насправді історія компанії почалася в далекому 1831 році, коли Сайрус Холл МакКормік сконструював серп для роботи в сільському господарстві. У ті дні засновники компанії вживали всіх заходів для того, щоб автоматизувати ручні сільські роботи. За 70 років підприємство пройшло довгий і складний шлях, воно розорялося і частково розпродавалося, а після знову відновлювалося.

До 1912 року компанія запустила у виробництво свою першу вантажівку з двигуном, який охолоджувався водою і повітрям. Станом на 1915 рік таких моделей було вже п'ять, відрізнялися вони вантажопідйомністю. У 1928 році International Harvester випустило першу вантажівку з дизельним двигуном, що чимось нагадує сучасні моделі.

Випуск автомобілів здійснювався переважно на території Америки, проте з часом були відкриті заводи і в інших країнах, наприклад, на території Росії. У 2008 році International 9800i, це безкапотні тягачі, почали виробляти в Санкт-Петербурзі. Ще через 5 років було відкрито офіційне представництво компанії-виробника на території Москви.

Автомобілі відрізняються підвищеною надійністю і міцністю. Однак через складні експлуатаційні умови, можуть вийти з ладу. В першу чергу страждає ходова частина транспортного засобу, а саме ресора. Розгляньмо цю деталь більш детально.

Рессора - це комплект сталевих аркушів, з'єднаних хомутами. Основне призначення деталі - компенсувати удари і поштовхи, які виникають при їзді по нерівному дорожньому покриттю.

Варто зазначити, що деталь має багатовікову історію. І перші її прототипи можна було зустріти на сільських возах.

Купити ресори для вантажівок International в Україні

Сьогодні існує безліч альтернативних варіантів рессорной підвіски, проте вона як і раніше залишається однією з найнадійніших в конструкції вантажних автомобілів, так як:

  • Має високі стійкі характеристики до перевантажень.
  • Відрізняється високою ефективністю на дорогах низької якості.
  • Надійна і міцна.
  • Має доступну вартість.

З кожним роком ресорну підвіску все більше і більше витісняють пневматичні моделі. Виробники не зупиняються, і розробляють більш міцні матеріали при створенні ресорних листів.

Наша компания предлагает купить рессору на International по низкой цене. Мы являемся одними из самых крупных украинских производителей рессорных листов. Обращайтесь, мы гарантируем высокое качество деталей и оперативную доставку.

Ресора на International / Інтернешнл
Виготовимо протягом дня