Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Ford 1824-3430

Ford - це американська компанія, яка займається виробництвом автомобілів з 1903 року.

Основне завдання бренду - випускати якісні автомобілі, вартість яких буде доступна кожному. Під час Другої світової війни на заводах компанії Ford виготовляли військову техніку, у тому числі, вантажівки і запчастини на них.

Сьогодні бренд є одним з найбільших виробників автомобілів у світі. У продажу можна зустріти як авто скромних розмірів, так і автобуси, вантажівки, спец. техніку і інше.

Підвіска практично кожного вантажного автомобіля має у своїй конструкції ресору. Деталь має дещо вікову історію, і відтоді практично не змінилася зовні. Ресори також можна зустріти і у легкових автомобілів, проте вони відрізняються за характеристикою. Вся річ у тому, що деталь для вантажівок, незважаючи на міцність, набагато частіше виходить з ладу. На легковому автомобілі ресору в середньому міняє раз в 2-4 роки, на вантажному - 1 раз на рік, можливо, частіше. Причина в тому, що вантажна підвіска швидше зношується із-за постійного навантаження, часто із-за переваги вантажу.

Вантажна ресора - це елемент підвіски, яка складається з листів, що прогинаються в рівній мірі. Деталь кріплять до моста вантажівки, використовуючи драбини.

Різновидів ресор декілька, проте найпоширенішим видом, який найчастіше встановлюють на вантажні автомобілі, - це листова. Деталь складається з декількох листів, які виготовляються з високоякісної сталі, - одного з найміцнішого матеріалу.

Ресори бувають задніми і передніми. Зовні вони не відрізняються, проте розмір можуть мати різний.

Купити ресору на форд 1824-3430 в Києві і Одесі

Як же визначити якісні характеристики вантажної ресори? Головним показником є пружність, гнучкість і жорсткість. Під час руху авто основне навантаження йде на корінний лист. Як тільки він буде максимально вигнутий, навантаження передається на другій і так далі. Справна ресора добре усуває поштовхи при їзді по нерівній дорозі, авто їде плавно і м'яко. Природно, повністю погасити поштовхи ресора не здатна, для цього ще знадобиться справність інших елементів ходовою вантажівки.

Якщо ресора несправна, втратила свою жорсткість, - не завантажений автомобіль трястиме навіть по рівному дорожньому полотну.

Якщо ви бажаєте купити ресори на Ford 1824-3430, тоді ви на вірному шляху. Наша компанія пропонує великий асортимент ресор на вантажні автомобілі і позашляховики за низькими цінами. Доставка замовлень здійснюється по усій території України.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни
Ресора на Ford 3230C / Форд
Виготовимо протягом дня
Ресора на Ford 3230S / Форд
Виготовимо протягом дня
Ресора на Ford 2530F (HRS) / Форд
Виготовимо протягом дня
Ресора на Ford 3430D (LRS) / Форд
Виготовимо протягом дня
Ресора на Ford 2530D (LRS) / Форд
Виготовимо протягом дня
Ресора на Ford 2524D (LRS) / Форд
Виготовимо протягом дня
Ресора на Ford 1830F / Форд
Виготовимо протягом дня
Ресора на Ford 1824F (LRS) / Форд
Виготовимо протягом дня