Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Mitsubishi L 400

Delica Space Gear - це четверте покоління автомобілів лінійки, за межами Японії вони називаються «Міцубіші Л400». У продажу представлені різні типи кузова і салону. По суті, автомобіль являє собою мінівен повнопривідного типу, але зустрічаються і задньопривідні машини. Для оснащення повнопривідної версії використовується система Супер Селект з міжосевим диференціалом. Вона дозволяє використовувати повний привід на будь-яких покриттях і швидкостях. На відміну від машин попередніх поколінь, в останній версії коробка передач може встановлюватися в чотирьох положеннях. Ми пропонуємо вам якісні ресори для установки на Mitsubishi L400. Вони дозволять провести обслуговування високого рівня з мінімальними витратами.

Ресора - складова автомобільної підвіски. Вона компенсує коливальні, ударні та інші навантаження, які неминуче виникають при їзді по недостатньо рівних трасах. Ви можете вибирати будь-який тип ресори - половинну, поперечну, еліптичну подвійну, тричетвертну, четверту. Елементи мають незначні відмінності в плані конструкції, але функції виконують одні й ті ж самі. В принципі, аналогічні ресори стояли і на старих каретах, стародавніх возах.

Основні складові автомобільної підвіски - сталеві листи різної довжини, для скріплення яких застосовуються шарніри. Авторесора передає поточні навантаження з рами або кузовної частини на систему ходової. У деяких системах листова ресора спрацьовує на вигин, як пружна балка. У такій конструкції застосовується кілька листів одночасно. Плюсом буде наявність амортизатора - він ефективно гасить коливання кузовної частини.

Купити ресору на Мітсубісі Л 400 в Україні

Мабуть, головний плюс ресорної підвіски - проста конструкція. Вона надійна, недорога. Ресори не бояться перевантажень, поганих доріг, але в таких умовах можуть швидше виходити з ладу. Призначення системи універсальне, вона гасить всі типи навантажень - поворотні, розгінні і гальмування. Плюс, що ресори компактні і встановлюються в нижній частині авто - багажник залишиться вільним.

Але врахуйте, що вузол постійно піддається високим навантаженням, швидко зношується. Багато в чому винні самі автомобілісти. Вони завантажують автомобіль під зав'язку, підвіска починає просідати. Також за ресорою потрібен постійний догляд - змащування, чистка листів. Якщо нічого не робити, копиться сміття, з'являться скрипи.

У нас ви можете купити ресори на Mitsubishi L400 за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Mitsubishi L 400 / Міцубісі Л 400
Виготовимо протягом дня