Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Ford Connect

Ресори, як і будь-який інший автомобільний вузол, схильні до зносу, потребують регулярного обслуговування і своєчасної заміни. Вибір, установку повинні здійснювати фахівці, які знають, яка деталь потрібна для автомобіля, виконують роботи із застосуванням відповідного обладнання та інструменту.

Представлені в даному розділі ресори для Ford Connect дозволять вашому автомобілю без проблем переносити всі потрясіння і негаразди вітчизняних доріг. Вони витримують постійні коливання, удари, що виникають при взаємодії з дорожньою трасою. Природно, при експлуатації в несприятливих умовах вузол вийде з ладу раніше належного часу, зате підвіска автомобіля буде в порядку.

Купити ресору на Форд Коннект в Україні

Консультанти інтернет-магазину допоможуть вам підібрати ресори на Ford Connect за низькою ціною, оформлять доставку за вказаною адресою.

Ви можете отримати рекомендації щодо купівлі ресори, чи можна замінити один вузол на інший.

Також в наявності представлений асортимент інших комплектуючих для Форд Коннект.

Є можливість виготовляти ресори за індивідуальним замовленням, деталі ви можете уточнити у менеджера компанії.

Рекомендуємо перевіряти стан ресор кожні 700 км пробігу, при агресивній їзді, поганій якості доріг частіше. Автомобіль може довго їздити і при несправних деталях, але з часом це призведе до більш значних поломок. Ви можете встановити ресори в наших спеціалізованих технічних центрах в Одесі та Києві, ціни доступні, тому ви не переплатите зайвих грошей.

Звертайтеся до менеджерів компанії «RESSORA.UA» за допомогою у виборі, уточнення наявності деталей, термінів їхнього постачання. Весь товар сертифікований. Доставка по всій Україні здійснюється в найкоротші терміни.