Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Ford Cargo

Дизельні вантажні автомобілі Ford Cargo почали виробляти на території Англії ще в далекому 1981 році. Модельний ряд даного транспорту складається з великого асортименту, у продажу можна зустріти варіанти від 6 до 12 тонн, які відрізняються комплектацією, дизайном і довжиною.

До однієї з особливостей даної моделі варто віднести той факт, що кабіна має велику площу скління, а значить кут огляду для водія значно збільшений і становить 290 °. Варто зазначити, що авто має безліч «фішок», які гідно оцінять автолюбителі, але про них ви можете дізнатися на офіційному сайті виробника або в офіційного представника компанії Ford. В даний момент поговоримо про встановлення ресор на Ford Cargo.

Ресора має пряме відношення до безпеки під час їзди. Основне її завдання - пом'якшувати удари, які виникають при наїзді на нерівність на дорожньому полотні. Ресора складається з металевих листів, довжина яких відрізняється. З'єднують їх за допомогою болтів і спеціальних хомутів.

Купити ресору на Форд Карго за низькою ціною

Вивчаючи технічні характеристики ресорних листів, можна зробити висновок, що деталь виготовлена з досить міцного матеріалу, а значить здатна витримати великі навантаження, і справно функціонувати протягом тривалого часу. Однак, щоб значно продовжити її експлуатаційний термін, необхідно регулярно обслуговувати деталь.

Основний догляд за ресорою складається з постійних маніпуляцій з очищення деталі від бруду. А оскільки вона розташована біля колісної осі, значить великої кількості забруднень досить складно уникнути. Варто зазначити, що саме бруд є найголовнішою причиною виходу з ладу ресорних листів. Ми рекомендуємо здійснювати очищення ресор кожні 10000 км. Робити дану процедуру можна самостійно, достатньо запастися спеціальною щіткою для металу або наждачним папером. Щоб отримати максимально позитивний результат, ви можете звернутися за допомогою на СТО.

Після того, як ресора буде повністю очищена від забруднень, її необхідно обробити керосином. Після промивання деталь необхідно ретельно обробити графітовою мастильністю.

За статистикою найчастіше виходять з ладу передня ресора, проте фахівці рекомендують одночасно замінювати і передню, і задню, щоб кліренс авто був рівномірний.

Ще одна порада від фахівців. Щоб продовжити термін служби ресор, листи можна пофарбувати фарбою. Таким чином, ризик утворення корозії буде мінімальним.

Якщо ви бажаєте купити ресори на Ford Cargo, тоді ви на вірному шляху. Наша компанія пропонує великий асортимент ресор на вантажні автомобілі та позашляховики за низькими цінами. Доставка замовлень здійснюється по всій території України.

Ресора на Ford Cargo / Форд Карго
Виготовимо протягом дня