Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

АМЕРИКАНСЬКІ ВАНТАЖІВКИ

Американські вантажівки є одними з кращих у своїй категорії. Якщо шукаєте перевірену часом якість, зверніть увагу на продукти Кіркленд, Кенвурд, Кейтпілар, Вестерн Стар, Автокар, Броквей, Стерлінг. Вибираючи техніку перевірених брендів, ви можете розраховувати на максимальну якість за адекватною ціною. Техніка довговічна, має збільшений робочий ресурс, підійде для вирішення завдань будь-якої складності.

Ресора - важлива складова системи підвіски. Її застосування в рази спрощує ремонт, складання машини. В даному розділі представлені ресори на американські вантажівки різних моделей, брендів, є універсальні варіанти. Вироби мають просту зручну конструкцію, не становлять складнощів у ремонті. До мінусів можна віднести міжлистове високе тертя, здатність значно погіршує плавність ходу по гарній трасі.

Купити ресори для американських вантажівок в Україні

Для виготовлення листів застосовують міцну дорогу сталь з домішками нікелю, хрому, марганцю, кремнію. Витримування багаторазово повторюваних високих напружень, які виникають при прогинах, досягаються за рахунок особливостей технологічного процесу. Межі плинності повинні перебувати в районі 1 150 Н/см або більше. Вантажні ресори на американські авто мають ряд відмінностей від комплектуючих на легкові машини. Пластини повинні розподіляти навантаження, знижувати тертя і, відповідно, збільшувати терміни служби. Антифрикційні проставки запобігають надмірному тертю по краях пристроїв, у тому числі, при високих навантаженнях. Графітове покриття мінімізує тертя між проставками і листами.

Є в конструкції стремянки, які вирівнюють листи, скріплюють їх один з одним. Спеціальне зміцнення країв листів мінімізує внутрішню напругу в металі ресорних елементів, збільшує їхні терміни служби. Передпродажне тестування на вигини, максимальні навантаження допомагає переконатися в оптимальній надійності листових вантажних ресор, їх відповідності поточним стандартам.

У нас ви можете купити ресори на американські вантажівки за низькими цінами. Завжди в наявності великий вибір ресор для самоскидів, причепів, тягачів, ресор на комерційні види транспорту. Якщо не знайшли потрібний варіант, зв'яжіться з нами для уточнення деталей. Відповімо на поставлені питання, допоможемо у виборі. Цікавлять терміни поставок? Телефонуйте - про все детально розповімо. Регулярно проводимо акції, які допоможуть вам додатково заощадити.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни
Ресора на Caterpillar / Катерпіллер
Виготовимо протягом дня
Ресора на Freightliner / Фредлайнер
Виготовимо протягом дня
Ресора на International / Інтернешнл
Виготовимо протягом дня
Ресора на Kenworth / Кенворт
Виготовимо протягом дня
Ресора на Mack / Мак
Виготовимо протягом дня
Ресора на Western Star / Вестерн Стар
Виготовимо протягом дня