Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Hyundai HD 65/72/78

Ресори представляють одну з найдавніших і найбільш надійних деталей автомобільної підвіски. Спочатку установку подібних механізмів сприймали як єдиний спосіб забезпечення безпечної і комфортної їзди.

Сучасні передні і задні ресори на автомобілі HYUNDAI HD моделей 65,72 і 78 незначно відрізняються за своєю конструкцією від попередників. Вони належать до типу листових деталей, оскільки виготовлені з декількох полотен високоміцної сталі, міцно скріплених між собою. Спеціальна конструкція не допускає бічного зміщення листових елементів, а навантаження, яке сприймається ресорою, рівномірно розподіляється по всій її поверхні.

Основне призначення зазначеної деталі приховано в демпфуванні всіх вібрацій, що передаються автомобілю при русі по дорожніх нерівностях. Сучасні ресори гарантують плавність ходу, стійке збереження курсу, обраного водієм, і максимально комфортне знаходження в салоні транспортного засобу.

Саме плавність автомобільного ходу вважають одним з основних параметрів при виборі відповідних ресор. Даний показник відображає, наскільки тряским стає автомобіль під час руху. Так звана тряскость визначається частотою коливань машини, сконструйованої на підвісці. Зазначена частота знаходиться в прямій залежності від маси транспортного засобу, поділеної на жорсткість конструкції підвіски у вертикальному напрямку. Чим вища маса транспортного засобу, тим більш значним повинен бути показник жорсткості його підвіски. Зі збільшенням жорсткості підвіски, їзда стає більш комфортною.

Купити ресору на Хендай ХД 65 72 78 за низькою ціною

Конструкція багатолистової ресори має низку переваг, порівняно з іншими типами механізмів. Кожен лист конструкції виготовлений з високоміцної вуглецевої сталі і характеризується незначною шириною. Товщина верхнього листа дещо перевищує значення параметра для всіх інших листів. Це дозволяє надати механізму необхідну жорсткість і довговічність.

Оскільки підвіска транспортного засобу щодня приймає значні навантаження, вона схильна до швидкого зносу. При виявленні найменших ознак несправностей, ресори необхідно замінити новими. Це гарантує безвідмовну роботу ходової системи автомобіля, комфортність їзди і безпеку всіх здійснюваних на машині пересувань.

Потрібно купити ресори на Hyundai HD 65/72/78 в Україні? У цьому вам допоможе компанія «RESSORA.UA». Крім реалізації високоякісних ресор в широкому асортименті, ви також можете отримати професійний монтаж ресор і оперативну доставку по всій Україні.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни