Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Mitsubishi Fuso

FUSO - марка з ім'ям, бренд виробляє вантажні автомобілі, автобуси і двигуни до них протягом майже одного століття. Багато років бренд входив до складу корпорації Міцубісі Моторс. Зараз машини даної марки високо затребувані і поки що не планують серйозно поступатися позиції конкурентам. За умови грамотного, своєчасного обслуговування транспортні засоби добре показують себе протягом не одного року. У цьому розділі ви можете вибрати і замовити ресори з доставкою по Україні.

Підвіска - досить проста конструкція, але вона відіграє дуже важливу роль у будь-якому автомобілі. Ресори є не у всіх машинах, але конструкцією більшості вантажівок вони передбачаються. Іноді ці елементи встановлюються і в легкових автомобілях. У них ресора кріпиться під мостом, а у вантажних моделях - прямо над ним. Кінці кріпляться на кузов авто із застосуванням шарнірів.

Головне призначення ресори - передача навантажень на ходові частини від рами або кузова. У деяких конструкціях листова ресора функціонує на вигин за типом упругої балки. У її конструкції зазвичай передбачається набір листів. В останні роки відзначається тренд популяризації ресор монолістового типу. У таких системах значуща роль відводиться гаслячим кузовні коливання амортизаторам.

Головний плюс ресори - це проста конструкція, довговічність, ремонтопридатність. Конструкція в цілому надійна і недорога. Ресори не бояться перевантажень, поганих доріг з ямами і вибоїнами, що особливо актуально для України. Призначення універсальне - елемент гасить навантаження поворотного, гальмівного, розгінного типів. На користь ресорних підвісок також говорить факт компактності, розміщення в нижній частині транспортного засобу. Мінуси теж є. Ресора схильна до зносу - і чим вище навантаження, тим швидше воно відбудеться. При цьому деформації не завжди однорідні - можуть відзначатися перекоси в будь-яку зі сторін. Якщо ви любите перевантажувати автомобіль, ресорна підвіска зламається набагато швидко. Плюс врахуйте, що за листами потрібен регулярний догляд - очищення, змащування листів. Якщо нічого не робити, сміття почне застрягати між елементами, з'являться скрипи.

Купити ресору на Мітсубіші Фюзо в Україні

Щоб продовжити терміни служби ресор, відмовтеся від різких ривків, гальмувань, не перевантажуйте транспортний засіб. Завжди своєчасно змінюйте зламані листи на нові, звертайте увагу на характерні ознаки поломок, проводьте ТЕ. Також потрібно оновлювати мастило на графітовій основі, підтягувати різьблення.

У нас ви можете купити ресори на Mitsubishi Fuso за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Mitsubishi Fuso / Міцубісі Фусо
Виготовимо протягом дня