Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Kenworth

Компанія «Kenworth Motor Truck Company» була заснована в далекому 1923 році. І з моменту старту її діяльності фахівці приступили до виготовлення вантажівки невеликої вантажопідйомності, назва якого була «Kenworth». Протягом наступного року компанія випустила всього 80 моделей, через рік масштаби виробництва збільшилися, на тиждень фахівці збирали по 2-3 машини.

1933 року американська компанія випустила Kenworth, що працює на дизельному паливі. А так як в той час на території США був набагато дешевше бензин, то попит на дану модель різко виріс.

У модельній лінійці Kenworth Motor Truck Company можна зустріти вантажні автомобілі, а також військову і рятувальну техніку. Компанія постійно працює над удосконаленням своєї продукції, а це означає, що кожна наступна має кращі технічні характеристики, якщо порівнювати з попереднім варіантом.

Підвіска цього автомобіля оснащена ресорними листами, які відрізняються високою міцністю і надійністю, здатна витримати великі навантаження і роботу в агресивних умовах.

Основні причини виходу з ладу ресори: втома металу, перевантаження авто і відсутність профілактичних заходів з очищення ресорних листів.

Ресору можна зустріти на вантажних автомобілях, позашляховиках і деяких легкових. Але як зрозуміти, що деталь слід негайно змінювати або ремонтувати? Розглянемо основні ознаки:

  1. Скорочення дорожнього просвіту, який можна визначити візуально.
  2. Нерівномірний знос протектора.
  3. Вібрації на рульовому колесі, які можна відчути при їзді.
  4. Металевий стукіт і скрегіт.

Якщо вами були виявлені дані ознаки, то слід негайно звернутися на СТО. Кваліфіковані фахівці зроблять діагностику ходової частини авто, визначать причини несправності і швидко усунуть її.

Купити ресору на Кенворт за низькою ціною

Найосновнішою і найбільш поширеною причиною виходу з ладу ресорної підвіски - перевантаження авто та інтенсивне його використання. Найчастіше зустрічаються такі несправності, як:

  • Поломка одного або кілька листів ресори.
  • Пружність металу знижена.
  • Сайлентблоки реактивних тяг зношені.
  • Втулки і пальці ресор зламані або «втомилися».

Варто відзначити, що якщо яка-небудь частина ресори була зламана, то її можна замінити окремо, або ж весь пакет ресор в цілому.

У нас ви можете купити ресори на Kenworth за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Kenworth / Кенворт
Виготовимо протягом дня