Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Renault Master

RENAULT MASTER - це автомобілі для бізнесу, в яких знайшли втілення всі інноваційні технології для підвищення функціональності, економічності та безпеки транспорту. Результат роботи сотень інженерів зумів перевершити очікування не тільки простих водіїв, а й власників цілих автопарків. Виробник надав своїм клієнтам широкий вибір варіантів оздоблення внутрішнього простору кузова і оснастив салон спеціальними кільцями для надійної фіксації перевезених вантажів. Задні двері, що відкриваються на 270 градусів, і розташована під ними підніжка забезпечують максимальну зручність при завантаженні-вивантаженні товару.

І все ж, незважаючи на всі свої переваги, вдосконалений автомобіль має одне слабке місце - ресори. Даний механізм призначений для компенсації поштовхів і ударів, які сприймає транспорт при пересуванні по дорожньому полотну. Існує кілька різновидів комплектуючих, що підлягають установці на сучасному автотранспорті. У складі вантажних машин можна виявити ресори листового типу. На легкових автомобілях встановлюють листові та спіральні механізми.

Конструкція листової деталі складається з комплекту пружних сталевих полотен, що мають різну довжину. Передня частина деталі закінчується знімними подушками. Вони служать сполучним елементом між ресорою і рамою. Заднє закінчення запчастини використовує як опору подушку і переміщується по ній у разі зміни довжини механізму. Автомобільні деталі зафіксовані на рамі за допомогою кронштейнів.

Купити ресору на Рено Майстер за низькою ціною

Конструкція задніх ресор передбачає фіксацію передніх частин деталей на кронштейнах з гумовими втулками, в той час як задні закінчення мають можливість подовження за рахунок кріплення на днищі кузова. Полотна металу всередині деталі стягнуті спеціальним болтом, який виконує центруючу функцію. У легкових автомобілів стягуючий болт замінений серією поглиблень і виступів, що перешкоджають зміщенню полотен при роботі машини.

Купити передні і задні ресори на Renault Master в Україні з доставкою по всіх населених пунктах, Ви можете за допомогою інтернет-магазину «RESSORA.UA».

Ми пропонуємо якісні ресори за доступною ціною, кваліфіковану консультацію, посилення ресор і оперативну доставку по всій Україні протягом 2-3 днів.