Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Hyundai Galloper

Hyundai Galloper - це позашляховик, який випускався компанією в проміжку з 1991 по 2003 роки. Автомобіль був сконструйований на основі Mitsubishi Pajero першого покоління. У продажу можна було зустріти варіанти з 3-дверним і 5-дверним кузовом. В даний момент модель знята з виробництва, проте активно використовується досі, тому авто досить часто можна зустріти на українських дорогах.

У конструкції ходової частини даного транспорту можна зустріти ресору, яка є основним елементом, здатним витримати великі навантаження, пов'язані з їздою по нерівному дорожньому покриттю.

Вперше ресора була створена в XV столітті, і досі практично зовні не змінилася.

Історія ресори має пряме відношення до створення коліс. У стародавні часи було помічено, що вози при їзді по нерівностях швидко виходять з ладу. Для військових колісниць це було справжньою катастрофою. Тоді була придумана ресора, здатна стискатися і розтягуватися, амортизуючи рух коліс при їзді по нерівностях. За допомогою даної деталі вийшло домогтися того, що кузов залишався на колишньому місці, незважаючи на стрибки коліс.

Варто зазначити, що суттєво змінився склад матеріалу, з якого виготовляють сучасні ресори. Їхній спосіб кріплення є також максимально надійним.

Отже, ресорні листи сучасного типу виготовляються зі сталі та інших елементів, достовірно невідомо яких саме. Однак, такий склад дозволяє деталі справно функціонувати протягом довгих років. Все що від водія вимагається, так це регулярне очищення листів від іржі і бруду.

Купити ресору на Хендай Галлопер за низькою ціною

Профілактичні заходи варто проводити кожні 10 тисяч кілометрів, і довірити це краще професіоналу з СТО. Процедура тільки на перший погляд може здатися простою, але це далеко не так. Ресору демонтують, захищають наждачним папером або щіткою по металу. Потім листи промивають керосином або іншим спеціальним розчином, далі обробляють спеціальною мастильністю і встановлюють на своє місце.

Фахівець повинен уважно розглянути листи на наявність сколів і тріщин, і, якщо вони є, їх необхідно негайно замінити.

У нас ви можете купити ресори на Hyundai Galloper за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Hyundai Galloper / Хюндай Галлопер
Виготовимо протягом дня