Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Renault Premium

Основним елементом якісної підвіски є ресора. У складі машин Рено Преміум ці елементи вирішують більшість питань щодо амортизації кузова. Ресори у складі машин - листові елементи від європейських виробників. Передні і задні ресори на Renault Premium дозволяють забезпечити м'який режим ходу і поглинають стрибки і удари, поворотні зусилля в підвісці.

Ресори у складі вантажних машин Рено вимагають контролю справності. Адже вихід з ладу елементів веде до втрати керованості машини. Ризик створюється на поворотах або при попаданні в яму, де опір удару може призвести до перекидання машини. Ресори контролюють перед кожною поїздкою візуальним способом. А також прислухаються до звуків підвіски в дорозі. Зношена листова ресора з декількох елементів починає скрипіти або ламається.

Купити ресору на Рено Преміум за низькою ціною

Інтернет-магазин «RESSORA.UA» пропонує Вам купити ресори на Renault Premium (Рено Преміум) в Україні. Компанія пропонує вигідні ціни, допомогу у виборі запасних частин. Доставка здійснюється в будь-яку точку України за добу або дві. Також у Києві та Одесі можна замовити послугу встановлення нових ресор або посилення заводської підвіски в наших спеціалізованих технічних центрах.