Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори DAF

Бренд DAF входить в концерн PACCAR вже більше 20 років. Він заснований 1933 року Хубертом Ван Доорном у Нідерландах. Сьогодні президентом призначений Аад Гудріаан. Бренд вважається провідним машинобудівним підприємством у державі. В асортименті компанії є вантажівки, опорні шасі, пасажирські автобуси. Бренд випускає продукцію під девізом «ведені якістю». Головний офіс розміщено в Ейндховені. Шасі і кабіни машин виробляють на території Бельгії у Вестрелло. Моделі в асортименті розробляють інженери компанії, а також бренд випускає механізми за англійськими проєктами Leyland Trucks.

У 1928 році засновник заявив про організацію підприємства з короткою нідерландською назвою CommanditaireVennootschap Hub van Doorne's Machinefabriek. Розвитком молодої торгової марки зайнявся Арнольд Х'югенс. Він обіймав посаду генерального директора фабрики з виробництва пива. Ван Доорн розбирав і відновлював автомобіль директора кілька разів. Після третього ремонту машини Х'югенса талановитому Ван Доорну запропонували займатися і надалі цією справою. Х'югенс навіть запропонував свої кошти в якості інвестицій.

Початок машинобудівної діяльності відноситься до невеликої майстерні, де Ван Доорн збирав шафи і оснащення для цехів, вікна і сходи. Майстерня розташовувалася на території заводу. Трохи часу минуло і в майстерні почали збирати причепи для автомобілів, тракторів і возів кінного типу. У 1932 році утворилося підприємство «Завод причепів від братів Ван Доорн». У діяльності брали участь брати Хуберт і Вім. З 1936 року Ван Доорна звільнили з пивного заводу. Тепер торгова марка DAF повністю була у володінні сім'ї.

В результаті війни підприємство кілька разів зазнало переорієнтацію діяльності. Спочатку тут збирали вантажні та легкові машини. Можливість виконувати великі військові замовлення дала підприємству додатковий прибуток і можливість до розширення. У 1949 році бренд випускає вантажні машини, а також автобуси і причепи. Тепер завод перейменували в Автомобільну фабрику Ван Доорн. Першою моделлю вантажної машини була A30. Роком раніше компанія випустила дві експериментальні варіації: машини з вантажопідйомністю п'ять тонн і варіант на 10 тонн вантажу. Кабіна розташовувалася над двигуном з метою витримки максимальної довжини шасі. Вся рухома частина механізму була розташована спереду.

У 1956 році бренд перестали використовувати у своїх машинах мотори від інших виробників. Тепер компанія сама випускала двигуни з різними можливостями. Перша модель мотора була названа Leyland. Рік потому було відкрито новий завод у місті Борн. Цей підрозділ збирав автомобілі. Модель 44 є першою машиною з нового заводу. Однак виробництво легкових машин було продано компанії Вольво в 75-му. Після цього від загальної компанії відокремили підприємство зі складання автобусів. Це сталося в 90-му році. У 96-му PACCAR викупив права на володіння брендом і виробничими фондами DAF Trucks. Концентрація на вантажних машинах дала компанії перевагу в своєму сегменті. Сьогодні це найбільш якісний виробник у всьому світі.

Купити ресору на Даф за низькою ціною

Передні і задні ресори для вантажних машин ДАФ компанія виробляє самостійно. Це фірмові якісні деталі з великою міцністю і довговічністю на будь-яких дорогах.

Кожен охочий купити ресору на ДАФ (DAF) у Києві або Одесі може скористатися вигідною пропозицією інтернет-магазину «RESSORA.UA». Широкий асортимент і офіційні документи дозволяють купити якісні та довговічні деталі за низькою ціною. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами. З'ясувати технічні питання та оформити термінове замовлення допоможе консультант сайту. Компанія здійснює продаж, установку і заміну ресор за гарантією. Замовте пакет послуг і деталі, і Ви скоротите витрати на ремонт або посилення. Звертайтеся до нас на сайті або за телефоном.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни
Ресора на DAF 35 LF / Даф 35 ЛФ
Виготовимо протягом дня
Рессора на DAF 45 / Даф 45
Виготовимо протягом дня
Рессора на DAF 45 LF / Даф 45 ЛФ
Виготовимо протягом дня
Рессора на DAF CF 85 / Даф СФ
Виготовимо протягом дня
Ресора на DAF CF 410 / Даф СФ
Виготовимо протягом дня
Ресора на DAF XF 105.460 Space Cab / Даф ХФ
Виготовимо протягом дня