Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Western Star

Wéstern Star - це вантажний важкий автомобіль американського виробництва. Компанія Wéstern Star Trucks була заснована в далекому 1967 році. Модельний ряд даної торгової марки складається з трьох варіантів:

  • 4700 - належить до одного з найбільш бюджетних серій. Представлена в двох варіантах. У першому випадку - передня вісь знаходиться за двигуном, у другому - на рівні двигуна. Кінських сил - 470.
  • 4800 - автомобіль з 548 кінських сил.
  • 4900 належить до магістрального тягача, основна мета якого перевозити великогабаритний вантаж. Модель представлена в п'яти варіантах: SB, SF, EX, TS и XD.

Підвіска більшої частини вантажних важких автомобілів складається з ресори. Деталь має багатовікову історію, і за багато років практично не змінилася зовні. Ширина і товщина ресорних листів однакова, проте їх довжина різна.

Ресору виготовляють з надміцної сталі. Але, незважаючи на високий рівень міцності, вона рано ив пізно виходить з ладу. Основні тому причини: «втома» металу, постійне перенавантаження авто, відсутність проведення профілактичних заходів.

Як же правильно доглядати за ресорами, щоб термін їх служби максимально продовжити?

  1. Кілька разів на тиждень ресорні листи слід змащувати. Таким чином автомобіль буде їхати м'якше, сторонні шуми не виникнуть.
  2. Кожні 10000 кілометрів необхідно очищати деталь від бруду та іржі. Листи зачищають наждаком, потім промивають керосином, і обробляють графітом і тавотом.
  3. Щоб уникнути утворення корозії, листи ресори забарвлюють спеціальною фарбою.
  4. Стремянки, які фіксують листи до рами, необхідно регулярно підтягувати. Таким чином вам вдасться уникнути передчасної поломки деталі, нерівномірний знос протектора шин, складності з управлінням транспорту.
  5. Для маршруту вибирати більш якісну дорогу, навіть якщо відстань до точки призначення довша.
  6. Стежити за стилем водіння.

Регулярні профілактичні дії допоможуть зберегти підвіску авто, мало того, догляд за деталлю займає не більше години.

Купити ресору на Вестерн Стар за низькою ціною

У нас ви можете купити ресори на Western Star за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Western Star / Вестерн Стар
Виготовимо протягом дня