Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Fiat Doblo

Fiat Doblo є зручним і малогабаритним фургоном від відомого італійського виробника. Виробництво почалося 2000 року. Є два покоління вантажівок - випуск з 2000 по 2010 рік назвали Fiat Doblo І. А випуск з 2010 року і до сучасності - Fiat Doblo ІІ. Перше покоління машин збирали в Туреччині, Бразилії та Росії. Варіанти мають шасі з колісною базою 2.583 м. Максимальний розмір становить 2.933 м. Ширина фургона - 1.714 або 1.722 м. Довжина - 4.159 або 4.253 м відповідно. По висоті машина досягає 1.8 або 1.831 м. Є варіанти з високою кабіною до 2.086 м. Модель багато в чому схожа на Peugeot Partner або Citroёn Berlingo, Volkswagen Caddy та інші варіації від відомих брендів.

Фіат відрізняється милою традицією називати машини на честь старовинних монет. Добло або «дублон» також відноситься до таких монет. Це комерційна машина з показовими техніко-економічними характеристиками і ступенем комфорту. Базові комплектації машин передбачені в двох варіантах: ESX або SX. Є кілька варіантів кабін і кузова. У модельному ряду є автобуси, фургони і спеціальні машини. Перша варіація Fiat Doblo продавалася в кількості 300 тисяч машин. До 2004 року її вдосконалили. Тепер автомобілі придбали новий дизайн і більш потужні та економні двигуни. Найкращі риси першої моделі компанія залишила новому поколінню. При цьому машина стала істотно вигіднішою за ТЕП і більш зручною для водіїв. Підвищилися умови для зручного навантаження і розвантаження. Автомобілі були пристосовані до найжорсткіших умов роботи.

Спочатку моделі були бензиновими, а потім компанія почала впроваджувати дизельні двигуни з економною витратою палива. Сучасні варіації оснащені моторами з турбонаддувом, які швидко розпалюють форсунки. За об'ємом нові двигуни стали компактнішими, а їхня продуктивність підвищилася в кілька разів.

Купити ресору на Фіат Добло за низькою ціною

Також сучасні машини оснащені передовою автоматикою, датчиками безпеки і сучасними аудіосистемами. Комп'ютер відмінно працює з сучасними переносними пристроями і гаджетами. У рульову конструкцію входить гідропідсилювач.

Дизайн машини також відзначився. Потужна безкапотна кабіна створена для максимального комфорту водія та якісного керування машиною. Сучасні фари і решітки стильного профілю надають машині престижний вигляд. Також є і новинки - двоколірні задні фари, наприклад. Задній бампер містить бічні важелі значного виду, передні і задні ресори Fiat Doblo також потужні. Ці заходи допомагають підвищити безпеку машини в дорозі.

Інтернет-магазин «RESSORA.UA» пропонує Вам купити ресори на Фіат Добло в Одесі та Києві. Компанія пропонує вигідні ціни, допомогу у виборі запасних частин. Доставка здійснюється в будь-яку точку України за добу або дві. Також у Київській та Одеській області можна замовити послугу встановлення нових ресор або посилення заводської підвіски.