Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори DAF 85

Ресора у складі автомобіля є важливим елементом безпеки. Це виріб у вигляді листа металу, вигнутого дугою. На нього спирають кузов, а знизу деталь сідає на вісь колісної пари. У складі вантажних машин DAF вони мають одношарову або багатошарову конструкцію. Це дугоподібні елементи підвіски з певною межею міцності і пружності.

Машини DAF збирають у Нідерландах, а тому їхня заводська підвіска не адаптована під місцеві дороги в Україні. Саме тому кожному власнику вантажівки варто стежити за станом підвіски. Поломка деталі назріває тоді, коли радіус дуги став менше або з того моменту, як амортизація стала менше відчуватися. Поломка збільшує ризик несправності механічних вузлів машини, а також послаблює всі кріплення. Крім того, їхати з поламаною деталлю неможливо.3

Щоб уникнути простоїв на дорозі, краще завжди мати в багажнику передні і задні ресори для ДАФ 85. Крім того, завжди можна посилити деталі або замінити їх більш потужними. Ресори можна купувати по одному листу. Але часто виникає ситуація, коли при великому ударі ламаються відразу кілька елементів.

Купити ресору на ДАФ 85 за низькою ціною

За типами виділяють безліч альтернативних варіантів підвіски. У разі, якщо автомобіль експлуатують на повну потужність і завантажують по максимуму, слід звернути увагу на посилення ресор.

Серед різновидів для вантажних машин ДАФ виділяють: однолистові вироби верхні або нижні, дволистові комплекти. У модифікації параболічного типу це всі варіанти. Для заміни ресор в асортименті є вироби DAF Ginaf на різну кількість листів. Є й інші моделі для машин серії LF. У деяких випадках посилення заводських моделей передбачає заміну однолистової ресори багатолистовою з іншої серії.

Купити ресори на DAF 85 (ДАФ 85) в Україні може кожен охочий, скориставшись пропозицією інтернет-магазину «RESSORA.UA». Доступні ціни, консультація від професіоналів, оперативна доставка по всій Україні Вас приємно здивує!