Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Hyundai HD 370

Hyundai - південнокорейський виробник автомобілів. У його асортименті можна зустріти як легкові автомобілі, так і вантажні в широкій модифікації.

Hyundai HD 370 є універсальним вантажним шасі, на яке можна встановити кузов самоскида, буровий комплекс, бетономішалку, фургон та інше. Даний транспорт був створений таким чином, щоб міг функціонувати в жорстких і екстремальних умовах. HD 370 комфортний в управлінні в межах міста і для дальніх перевезень, він також відмінно себе зарекомендував на будівельних майданчиках. Вантажівка відмінно підходить для українських умов. Підвіска відрізняється високою якістю, забезпечуючи мінімальну кількість вібрацій під час руху. Основним елементом ходової частини авто є ресора. Виробник забезпечив цей автомобіль деталями максимальної міцності, проте вони рано чи пізно можуть вийти з ладу. Поговоримо далі більш детально про ресору. Деталь має тривалий термін служби, виготовлена з міцного металу, здатного витримати великі навантаження, але і вона з часом може втратити свою пружність.

До однієї з поширених проблем, з якими стикаються автовласники Hyundai HD 370, є втрата пружності ресорних листів. Ідеальний варіант - замінити ресору на нову, але, щоб скоротити витрати з обслуговування авто, деталь можна посилити.

Купити ресору на Hyundai HD 370 за низькою ціною

Отже, через низьку якість дорожнього полотна і постійні перевантаження, в першу чергу страждають ресори заднього мосту. Деталь зношується, просідає. Багато кваліфікованих майстрів СТО пропонують додати до комплекту ще одну ресору. Вартість такої послуги зазвичай не висока, проте дана процедура може мати негативні наслідки, - поява скрипів через підвищене тертя між листів з різним складом сплаву.

Ідеальний варіант при посиленні ресор - підібрати комплект листів, які виготовлені з одного матеріалу або ж знайти додаткові листи з аналогічного сплаву. Якісні прожекти мають більш дорогу вартість, але цілком виправдає себе надалі. Сторонніх звуків і вібрацій не буде, вантажопідйомність підвищиться.

Фахівці рекомендують при виборі ресори на вантажний автомобіль віддавати перевагу оригінальним деталям або надійним українським виробникам з бездоганною репутацією. Чистку, посилення і заміну ресор бажано довірити кваліфікованому майстру СТО.

Якщо ви бажаєте купити ресори на Hyundai HD 370, то наш інтернет-магазин надає якісні деталі за низькими цінами. Також наш автосервіс пропонує виконати прокатку і бухтівку ресор у Києві та Одесі.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни