Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy є версією мінівена. Цей автомобіль призначений для комерційних цілей і транспортування вантажів, а також це зручна сімейна машина.

Автомобіль німецького концерну відрізняється високою якістю кожного вузла і загальної збірки. Однак таким же спірним питанням залишається питання підвіски для іноземних автомобілів на території України. Як відомо, європейські машини розраховані на рівні нормальні дороги, чого в нашій країні не спостерігається на 90% покриттів. Тому заводська підвіска потребує ретельного контролю з моменту покупки.

Купити ресору на Фольксваген Кадді в Україні

Відповідальними елементами підвіски є ресори, які тримають вагу кузова і внизу спираються на шасі. У складі заводської збірки спостерігається використання листових ресор. Для їхнього посилення потрібен пристрій додаткових кріплень або заміна деталей багатолистовими аналогами.

Листові передні і задні ресори на Volkswagen Caddy являють собою сталеві вигнуті елементи з високими пружинними властивостями. За рахунок здатності пружинити вся сила ударів і струсів поглинається ресорами. Це і є основною умовою для плавної їзди.

Деталі зношуються через втрату пружинних властивостей або повну поломку. Другий варіант може призвести до аварійної ситуації. А перша стадія деформації позначається скрипом і появою «шуму» при їзді. Також можна помітити зменшення радіусу вигину, наприклад.

Компанія «RESSORA.UA» пропонує купити ресори на Volkswagen Caddy (Фольксваген Кадді) в Україні за відмінною ціною. У Києві та Одесі компанія проводить сервісні заходи з ремонту машин. Для всіх інших регіонів запропоновані вигідні ціни і термінова доставка по Україні. Також у компанії можна отримати консультацію з перевстановлення деталей або посилення підвіски.