Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Iveco Daily

Iveco Daily відноситься до легких вантажівок комерційного призначення, які виготовляються великою італійською компанією Iveco S.p.A. Перша модель концерну з'явилася ще в далекому 1978 року, маса якого складає 7 тонн, вантажопідйомність - 4,7 тонни.

Автомобіль випускався в декількох поколіннях.

Перше покоління виготовлялося в проміжку з 1978 по 1990 рік, друге - 1990-2000, третє - 1999-2006, четверте - 2006-2011, п'яте - 2011-2014, шосте - з 2014 року.

Iveco Daily на території України використовується переважно для міських вантажоперевезень, а також для пасажирських перевезень.

Підвіска цієї моделі відрізняється високою надійністю, а все тому, що складається з ресори. Деталь має багатовікову історію, і варто відмітити, що упродовж довгих років зовні практично не потерпіла змін. "Найдревнішою" є багатолистова ресора, яку можна зустріти на застарілих моделях вантажного транспорту. Однолистова - це вдосконалений прототип багатолистових ресор, проте в комплекті представлений всього один лист, виготовлений з надміцного і надійного матеріалу.

Виробники були вимушені запустити розробку і масове виробництво однолистової ресори унаслідок того, що багатолистова ресора мала один, але дуже вагомий недолік, - листи в процесі експлуатації мали високий коефіцієнт тертя, що у свою чергу негативно впливало на їхній стан, тривалість експлуатації значно скорочувалося.

Як за багатолистовою, так і за однолистовою ресорою, слід здійснювати регулярний догляд. В іншому випадку деталь дуже швидко вийде з ладу.

Кожні 10000 км деталь варто демонтувати, розбирати, зачищати наждачним папером, потім промивати керосином і змащувати тавотом. Щоб уникнути утворення іржі і корозії, ресорні листи можна обробити швидсохнучою фарбою.

Ресорні пальці слід обробляти тавотонагнітачем кожні 2 дні. Щоб уникнути поломок в дорозі, які в свою чергу можуть спровокувати аварію, слід здійснювати огляд стрем’янок ресор, і при необхідності їх підтягувати.

Якщо транспорт постійно працює в суворих умовах, то для захисту ресорних листів слід встановити брезентовий чохол, заздалегідь змастивши деталь просмоленим шпагатом.

Купити ресору на Івеко Дейлі за низькою ціною

Найчастіше виходять з ладу передні ресори, так як вони найбільше приймають на себе удари при їзді по нерівній дорозі.

До найпоширеніших несправностей можна віднести поломку одного або декількох листів, їх осідання, вихід з ладу болтів стрем’янок або пальців ресор.

У нас ви можете купити ресори на Iveco Daily за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.