Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Газель

Будь-який автомобіль є глобальною системою пов'язаних між собою механізмів. Він буде нормально функціонувати, поки всі запчастини справні. З цієї причини будь-який транспортний засіб потребує належного догляду.

Якщо Ви нерідко навантажуєте ГАЗель вище вирішеної виробником маси, то проблема посилення ресор набуває для Вас актуальності. Її вирішують шляхом додавання в механізм додаткових листів. Захід матиме успіх лише в тому випадку, якщо кронштейн деталі не деформований і зберіг цілісність. Якщо це не так, залишається лише демонтувати запчастину і замінити її новою, справною.

Передні і задні ресори на Газель виступають як пом'якшувальний механізм - вони компенсують удари від нерівностей дорожнього полотна, які припадають на колеса автомобіля. Це підвищує рівень комфорту пасажирів під час їзди і продовжує термін служби багатьох агрегатів транспортного засобу. Поломка ресори має глобальні наслідки для будь-якого автомобіля.

У конструкції деталі Ви виявите пластини різних довжин, скріплені один з одним за допомогою центрувального болту і міцних хомутів. Ресори характеризує підвищена міцність, оскільки вони сприймають все навантаження від дорожнього полотна. У разі поломки, деталь замінюють новою.

Купити ресору на Газель в Україні

Існує кілька професійних рекомендацій, які допоможуть істотно продовжити термін служби ресори на автомобілі ГАЗель. Вони стосуються необхідності регулярного очищення механізму від забруднень, що скупчилися. Пил і бруд видаляють за допомогою металевої щітки або наждачного паперу. Після закінчення заходу деталі ретельно промивають у гасі і повторно змащують тавотом.

Профілактичну процедуру проводять через кожні 10 000 км пробігу. Вона не може гарантувати вічну роботу механізму, але істотно продовжує термін його служби.

Здійснити заміну запчастини можна власними силами. Ці роботи не становлять складності, але вимагають від виконавця мінімальних навичок автомобільного механіка. Якщо такими Ви не володієте, доцільно буде довірити роботу професіоналам своєї справи. Пам'ятайте: від стану передніх і задніх ресор безпосередньо залежить безпека пересування на автомобілі Газель.

Купити ресори Газель за низькими цінами у Києві та Одесі Ви можете за допомогою інтернет-магазину «RESSORA.UA». Ми пропонуємо безкоштовну консультацію та оперативну доставку ресор Газелі по всій Україні за допомогою надійних транспортних компаній. Нагадуємо, що у нас діє послуга накладеного платежу!

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни