Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори DAF LF

Компанія DAF Trucks NV розташована в Нідерландах. Це провідний виробник вантажних автомобілів в країні. Бренд входить до групи PACCAR з виробництва автомобілів і запасних частин. Головний офіс розташований у місті Ейндховен. Підприємство має підрозділи з виготовлення шасі та кабін вантажівок. Вони розташовуються на території Бельгії і Вестерло. Компанія сама розробляє проєкти майбутніх вантажівок. Деякі моделі були розроблені Leyland Trucks в Англії.

Компанію заснував Х'юберт ван Доорн під заступництвом свого роботодавця - власника пивного заводу. Колись Х'юберт відремонтував власнику його машину. Роботодавцю дуже сподобалася робота майстра. Після цього він сам запропонував займатися виробництвом механізмів і надав приміщення на території пивної фабрики. Майстерня за перші роки існування виконувала різні внутрішньозаводські замовлення. Це були конструкції вікон і сходів. А також у майстерні виробляли причепи для тракторів, віз і автомобілів. До Х "юберта згодом приєднався його брат Вім. Удвох майстри організували якісне виробництво причепів. Однак у 1936 році власник пивного заводу вирішив скоротити Ван Доорна. Після цього брати організували власну компанію з назвою DAF, яку було зібрано з перших букв пропозиції «Завод причепів братів Ван Доорн».

Друга світова війна загальмувала розвиток виробництва. Після закінчення бойових дій виник високий попит на вантажні машини і автобуси. А також повсюди були потрібні причепи. Компанія ДАФ почала випуск цих машин з 1949 року. Перша модель вантажівки була названа DAF A30.

Купити ресору на ДАФ 45 ЛФ за низькою ціною

Сьогодні ДАФ вважається найбільшим брендом з виробництва вантажівок. Представництва компанії поширені в багатьох країнах Європи і світу. Однією з сучасних моделей вантажівок, які отримали всесвітню популярність, стала модель DAF LF. За зовнішністю це вантажівки з кабінами без капота і спального місця всередині. Вантажівки цієї серії випускали з 2008 року по 2013. Ці машини вважаються економними у витраті палива.

Слабким місцем є розгін машини на підйомах або збільшення потужності СДУ. При всій ефективності автомобіля такі навантаження даються досить складно в навантаженому стані. Крім того, українські дороги також мають негативний вплив на європейські машини. Зокрема, питання стосується ресор підвіски.

Передні і задні ресори на DAF 45 LF являють собою еліптичні листові вироби від виробника.

Купити ресори на DAF 45 LF (ДАФ 45 ЛФ) у Києві або в Одесі може кожен охочий, скориставшись пропозицією інтернет-магазину «RESSORA.UA». Ми можемо доставити ресори та інші міста України.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни
Ресора на DAF 35 LF / Даф 35 ЛФ
Виготовимо протягом дня
Рессора на DAF 45 / Даф 45
Виготовимо протягом дня
Рессора на DAF 45 LF / Даф 45 ЛФ
Виготовимо протягом дня