Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Hyundai HD 120

Hyundai HD 120 - це середньотоннажний вантажний автомобіль, який має високу популярність на території України. Автомобіль цієї модифікації має великий спектр застосування. На шасі цієї серії встановлюють різні варіанти кузова, термобудки та інше. На задній осі розміщена ресора прямого перерізу з верхнім підресорником. Передня вісь автомобіля має два види ресор - звичайну і параболічну.

Пропонуємо в цій статті більш детально розглянути, що собою являє параболічна ресора.

Ресора - це пружний елемент підвіски вантажного автомобіля, хоча деталь можна зустріти в комплектації деяких легкових авто і позашляховиків, але це швидше виняток. Один з найпоширеніших видів ресор є трапецієподібним. Деталь має доступну вартість, ремонтопридатна, виготовляється з міцного металу. Однак, в такій ресорі все навантаження йде на центральну частину, яку компенсує пакет з ресор.

Параболічні ресори - це сучасний аналог вищеописаних ресор. Деталь має меншу вагу і обсяг, що в середньому становить 20-30%. Ресора виготовляється з ультрасучасного матеріалу, який відрізняється високою міцністю і надійністю. Класичну ресору встановлюють вже понад 100 років, параболічну всього кілька десятиліть. Поздовжній профіль листа параболічної ресори змінний, від початку до середини переріз збільшується за принципом параболи, тому деталь і знайшла таку назву. Така особливість деталі надає рівномірний розподіл навантаження на весь лист, коли в звичайній ресорі напруга йде точково і стрибком.

Параболічні ресори ще називають малолистовими. До речі, саме другу назву на території України можна зустріти найчастіше. Малолистові ресори встановлюють виробники практично на всіх мало і середньотоннажних вантажівках. Деталь, як можемо бачити за назвою, відрізняється від класичної ресори кількістю листів. У середньому використовується 2-4 листи.

Основна перевага параболічної ресори - скорочення тертя між листами.

Купити ресору на Hyundai HD 120 за низькою ціною

Якщо ресори на вашому автомобілі «втомилися» або зламані, ремонт або повну заміну даної деталі варто здійснювати на СТО. Самостійне проведення ремонтних робіт, без наявності відповідних знань і досвіду, можуть бути небезпечні для життя і здоров'я водія і всіх учасників дорожнього руху.

Якщо ви бажаєте купити ресори на Hyundai HD 120, тоді ви на вірному шляху. Наш інтернет магазин ресор пропонує найнижчі ціни і доставку по всій Україні.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни