Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Mack

Mack Trucks - це американська компанія, яка займається виробництвом автомобілів. Серед її асортименту можна зустріти важкий вантажний транспорт, а також автобуси і тролейбуси. Заснування компанії відбулося понад століття тому, а саме в 1900 році. З моменту створення виробник запустив виробництво вантажних автомобілів, таким чином перший Mack був випущений в тому ж році.

Серед асортименту компанії можна зустріти також пожежні машини, броньовані автомобілі, причепи і напівпричепи, а також кар'єрні самоскиди.

Важкі вантажівки від компанії Mack Trucks представлені в широкій лінійки, - H, L, G, H, B, F, R, DM, U, DM та інші.

Як і у вантажівок інших виробників, у підвісці Mack можна зустріти ресору. Що собою являє ця деталь, яку виконує функцію і її різновиди, - про це ви можете детально дізнатися в Інтернеті. В даний момент розглянемо інформацію про те, в яких випадках необхідний ремонт і правила по догляду за ресорами.

Отже, якщо необхідно ремонтувати ресору, то зробити це слід негайно, адже вона відповідає за безпеку на дорозі. Щоб уникнути постійного ремонту ресор, необхідно здійснювати правильний і своєчасний догляд за ними.

Купити ресору на МАК за низькою ціною

Для продовження експлуатаційного терміну ресор, після кожних 10 тисяч кілометрів, деталь варто розбирати і очищати від іржі і бруду. Для цього вам може знадобитися наждачний папір або щітка по металу. Наступний етап - це промивання листів під керосином. Потім листи між собою слід змастити графітом і тавотом. Щоб запобігти появі іржі, деталь можна обробити швидсохнучою фарбою.

Пальці ресор кілька разів на тиждень варто змащувати тавотом. Затягуючи гайки пам'ятайте, що ресорні пальці досить крихкі елементи підвіски, тому в даному випадку бажано не прикладати великої сили. Контролювати і затягувати також необхідно і стремянки ресор, які кріплять деталь до мосту автомобіля.

Фахівці рекомендують: при виявленні несправностей негайно звернутися до фахівців.

У нас ви можете купити ресори на Mack за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Mack / Мак
Виготовимо протягом дня