Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори KIA

Kia Motors Corporation вважається другою за масштабом корейською компанією в галузі машинобудування. Підприємство базується в Південній Кореї. На світовому ринку займає сьоме місце в списку найбільш впливових торгових марок. За 2013 рік компанія продала понад 2.5 млн автомобілів. Під девізом «Вийти і Азії в світ» бренд підкорює все нові простори.

Заснування відносять до 1944 року. Тоді підприємство Кіа входило в промислову групу Кіа Груп. У 2003 році бренд відокремився від групи і розвивається самостійно. Перша назва бренду - KyungSung Precision Industry. Суміщення заголовних букв у 1951 році дало нову назву KIA Industries. Основна діяльність спочатку відносилася до створення автомобілів вантажного і легкового типів. З 70-х років було організовано виробництво. Машина під серійним номером 1 000 000 вийшла в 88-му році. З 90-го найменування змінилося на KIA Motors Inc.

98-й рік ознаменувався кризою для бренду. Продажі впали, що спричинило збитки. У 99-му році його викупив концерн Hyundai Motor. З 2006 року дизайном нових моделей займається германець Петер Шрайер. Він раніше виконував дизайн машин для Ауді і Фольксваген. Новий підхід до зовнішнього вигляду підвищив популярність машин торгової марки. Наприклад, полюбилася народу нова модель радіаторної решітки. Її силует називають «тигрячий оскал».

З 2008 року по 2013 компанія збільшила продажі машин на світовому ринку. На 81% вдалося підвищити колишні показники. Сьогодні майже 2.5 млн. механізмів продаються щорічно. З 97-го року бренд виготовив модель із заднім приводом для люкс-класу. Її назвали Enterprise. Спочатку торгова марка передбачала основний попит на внутрішньому ринку Кореї. Модель не продавали іноземним представництвам. У 2002 році модель оновили випуском Opirus. Цю машину побачили вже на світовому ринку. Вона не знайшла своїх покупців. Як оцінили маркетологи, через незвичайний дизайн. Через деякий час бренд випускає модель із заднім приводом KIA Quoris. Це була машина люкс-класу з габаритами седана. Петер Шрайер у 2012 році став третім президентом концерну, виконуючи роль арт-директора.

У 2013 році Кіа піднялася за рейтингом до 83 ступеня за класифікацією Interbrand. Оціночна сума склала 4.7 млрд. доларів. Зростання прибутку на рік склало 15%. Це найбільш високий показник для всіх учасників рейтингу. Компанія володіє п'ятьма підприємствами в Південній Кореї і США, Китаї і Туреччині, а також в Індії. У 2006 році був запущений виробничий цех у Словаччині. По всьому світу поширені представництва в кількості 5 тисяч підприємств. 190 країн купують продукцію бренду. Представники компанії не продають машини за передоплатою.

На території Росії виробляють моделі Kia Spectra, Ріо і Соренто, а також інші. Випуском займається завод «ІжАвто». Також у Калінінграді є завод зі складання машин бренду. Продажем машин займається батьківська компанія. Під маркою випускають сучасні легкові автомобілі всіх типів, автобуси, деталі для механізмів.

Купити ресору на Кіа за низькою ціною

Ресори для брендових машин Кіа являють собою неповторні за параметрами і виконання деталі. За типами продаються ресори листового, напівеліптичного, пружинного або шарнірного типу. Для кожної моделі Кіа призначений унікальний набір запасних деталей.

Кожен охочий купити ресору на Кіа (Kia) в Києві або Одесі може скористатися вигідною пропозицією інтернет-магазину «RESSORA.UA». Широкий асортимент і офіційні документи дозволяють купити якісні та довговічні деталі за низькою ціною. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами. З'ясувати технічні питання та оформити термінове замовлення допоможе консультант сайту. Компанія здійснює продаж, установку і заміну ресор за гарантією. Замовте пакет послуг і деталі, і Ви скоротите витрати на ремонт або посилення. Звертайтеся до нас на сайті або за телефоном.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни
Ресора на KIA 2700
Виготовимо протягом дня
Ресора на KIA Bongo / КІА Бонго
Виготовимо протягом дня
Ресора на KIA Pregio / КІА Преджио
Виготовимо протягом дня
Ресора на KIA Besta / КІА Беста
Виготовимо протягом дня