Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Ford

Бренд Форд належить до американських автомобільних гігантів. Це лідер з виробництва та продажу машин у світі. У США це третій найважливіший виробник після Тойота і GM. У Європі першість займає Фольксваген, але друге місце за правом належить торговому знаку Форд.

У 1903 році підприємство заснував Генрі Форд. Старт виробництва машин позначився застосуванням нових конвеєрів для складання. Наприкінці 1920-х років першою успішною моделлю став автомобіль Форд Модель 1.

У 30-х роках компанію не любили американські військові, адже деякі настрої політичного характеру були зовсім не до вподоби людям. Генрі Форд підтримував нацистів, і це не могло бути таємницею для покупців його продукції. У ті ж роки він побудував на території Німеччини завод важкої військової техніки. Самого Генрі нагородили медаллю Третього Рейху. Потім після вступу США у війну знадобилися вантажівки і джипи для американських військ. І підприємство Форда виконало це замовлення.

На переломі тисячоліть фірма зазнала кризової ситуації. У 2006 році президентом підприємств став Алан Малаллі. Він позбувся філій Вольво і Астон Мартін у складі концерну. Реорганізація виробництва і відділів компанії призвели до нового розквіту бренду. Тепер компанія прагне винаходити і випускати універсальні для всіх ринків автомобілі.

Купити ресору на Форд за низькою ціною

Ford Motor Company включає кілька підрозділів і поглинених марок. Також це виробник вантажної та пасажирської техніки, деталей. З 1922 року є власником Лінкольн. Це виробник розкішних легкових машин. У 39-му році під патронатом компанії організований бренд Меркурі. У 86-му компанія купила британську марку Астон Мартін. У 2007 році цю марку продали інвесторам за 925 млн. доларів. У 90-му керуючий викуповує Ягуар. А в 2000-му звертає увагу на Land Rover. Також у складі групи знаходиться індійське підприємство Tata Motors. Вольво був викуплений і проданий китайському виробнику в 2010 році. Також у групи є цінні папери від Кіа Моторс і Mazda Motor Corporation.

Бренд повністю знаходиться в руках сім'ї Фордів. Одночасно з цим компанія є публічною. Сім'я Форд утримує контрольні 40%, а решта продає частинами різним покупцям. Сьогодні радою директорів керує Вільям Форд. Бренд виробляє пасажирський, вантажний і легковий транспорт усіх типів. Також це деталі для марочних машин. Виділяються спортивні перегонові автомобілі, які займають почесні місця на змаганнях.

Всі машини Форд складаються з авторських деталей і елементів. Особливо це стосується відповідальних вузлів. Наприклад, передні і задні ресори Форд у складі машини виконані зі спеціальних матеріалів.

За допомогою інтернет-магазину «RESSORA.UA» Ви можете купити ресору на Форд у Києві та Одесі, або в будь-якому іншому місті на території України за низькою ціною. На нашому сайті торгової марки чергує грамотний консультант, який завжди допоможе визначити правильну модель деталі або її альтернативу. Також за допомогою нашої компанії можна здійснити посилення заводських ресор і підвіски для підвищення безпеки на українських дорогах.

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни
Ресора на Ford Cargo / Форд Карго
Виготовимо протягом дня
Ресора на Ford Ranger / Форд Рейнджер
Виготовимо протягом дня
Ресора на Ford 3230C / Форд
Виготовимо протягом дня
Ресора на Ford 3230S / Форд
Виготовимо протягом дня
Ресора на Ford 2530F (HRS) / Форд
Виготовимо протягом дня
Ресора на Ford 3430D (LRS) / Форд
Виготовимо протягом дня