Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Iveco Stralis

Iveco Stralis - це вантажний автомобіль, який займає позицію між великою і середньою вагою. Модель випускається компанією Iveco з 2002 року. Авто першого покоління випускалося в проміжку з 2002 по 2007 рік, другого покоління - з 2007 по 2012 рік, третього - з 2012 по 2016, четвертого - з 2016 по 2019 рік. У 2019 році Iveco Stralis був повністю замінений на Iveco S-Way. Кожне наступне покоління виробник постійно вдосконалював, надаючи дизайну авто якусь унікальність і особливість, його технічним характеристикам - велику витривалість. Останні моделі відрізняються високим рівнем економії палива, комфортом в управління та інше.

Ходова частина Iveco Stralis оснащена ресорною підвіскою, в принципі, як і у багатьох інших вантажних автомобілів.

Підвіска - це основний елемент транспорту, призначений для того, щоб хід авто був плавним. А сама поїздка по нерівностях на дорозі була комфортною. Якщо розглянути деталь з боку конструктивних особливостей, то можна визначити, що підвіска буває залежною і незалежною. Ресора ж відноситься до елементів залежної підвіски, яку можна зустріти як на вантажному, так і на легковому транспорті.

Купити ресору на Івеко Страліс за низькою ціною

Ресора - це набір листів з міцної сталі, що мають однакову товщину і ширину, проте відрізняються за довжиною. Їх з'єднують спеціальними хомутами. Ресора за конструктивними особливостями буває багатолистовою і однолистовою.

  1. Багатолистова ресора може складатися з 6-14 листів, які, наприклад в легкових автомобілях, кріпляться за допомогою гумових втулок. До її переваг можна віднести:
    • Надає авто більш плавний хід.
    • Надає підвіски якісні характеристики, а саме збільшується сама жорсткість авто.

    Однак, багатолистова ресора має і свій недолік. До основного можна віднести - тертя між листів, що негативно впливає на стан самих листів і тривалість їхньої служби.

  2. Однолистова ресора - елемент підвіски, який найчастіше встановлюється на автомобілях сучасного виробництва. Деталь є відмінною альтернативою багатолистової ресори, адже ресурс її набагато вище. Таку ресору зазвичай виготовляють з вуглепластику, коли багатолистову з якісного металу. До недоліків однолистової ресори можна віднести те, що деталь гірше сприймає старт і різке гальмування авто.
  3. У нас ви можете купити ресори на Iveco Stralis за низькими цінами. Наша компанія є виробником ресор на вантажні автомобілі і позашляховики. Ми також здійснюємо ремонт і встановлення ресор в Одесі та Києві. Доставка ресор здійснюється по всій території України надійними кур'єрськими службами.

Ресора на Iveco Stralis / Івеко Страліс
Виготовимо протягом дня