Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Mitsubishi

Mitsubishi належить до приватних брендів Японії. Заснування відносять до 1870 року. Підприємець Івасакі Ятаро назавжди залишиться легендою цього бренду. Сьогодні ж підприємством керує Кен Кобаясі. Підприємство займається видобутком ресурсів, телекомунікаціями, фінансуванням, машинобудуванням, страхуванням, а також виготовленням продуктів харчування. Сумарний дохід від діяльності становить 248.6 млрд. (показники за 2010 рік). Загальний прибуток - близько 7 млрд. доларів на рік. Кількість співробітників бренду становить 350 тисяч. Головний офіс розташований в Токіо, що дає групі найбільш широкі можливості в просуванні товарів на світовий ринок.

Ятаро Івасакі 1870 року вирішив відкрити фірму судноплавного профілю. До 1873 року сформувалася назва Mitsubishi Shokai. У цій назві перше слово з'явилося після злиття трьох фамільних гербів учасників підприємства. Будівництво і ремонт морських суден був профілем підприємства перші десятиліття. Також керівники займалися страхуванням судів. На початку минулого століття середня торгова марка перетворилася на велике підприємство. До закінчення війни все управління було в руках сім'ї засновника.

З 1918 року профілем підприємства стало авіаційне страхування. Тоді представник Міцубісі поїхав до Франції для оцінки ролі авіації у військовому секторі. До 1920 року під маркою відкрилося авіаційне відділення з виробництва двигунів внутрішнього згоряння для літаків. Завод розташувався в м. Коба. У 22-му році його переносять в південну сторону від Нагої. До 1928 року підприємство зросло і відокремилося в самостійні заводи. До 34-го року обидва підприємства зливаються в одне. Тепер профіль бренду позначений як важка промисловість.

Вся війна пройшла у виробництві відповідних товарів для військових потреб. У Ногано розмістилися цехи зі складання механізмів. Аналогічні підприємства розташувалися в Судзука і Обу, Окаяма і Явата, Еккаїті і Цу, Такаока та Інами. Двигунами займалися філіали в Огакі і Коромо, Нагано і Кіото, Фукуї і Судзуока, Хіросіма та інші. Загальне керівництво об'єднало виробничі майданчики і літакобудівні та мотороскладальні цехи. Загалом усі вони виробляли літаки, деталі та окремі вузли. Тоді інженерами на провідних постах були Теруо Тодзьо, Дзіро Хорікосі, Дзіро Танака, Томіо Кубо та інші. Розробки наукового відділу відносилися до конструкцій винищувачів, бомбардувальників і літаків для розвідки.

Коли війна закінчилася, компанію переформатували під тиском союзників. Тепер один бренд був розформований на 44 окремі. У сімейство компаній Міцубісі увійшли всі компанії з різними видами діяльності. Тепер це провідна група компаній з виробництва і будівництва суден, літаків, ракет, автомобілів, спеціальної техніки, електроприладів, всіх видів деталей, двигунів, матеріалів. А також це компанія з надання фінансових і страхувальних послуг.

Купити ресору на Міцубісі за низькою ціною

Ресори для автомобілів Mitsubishi виробляють на заводах бренду або відомі компанії Європи і США. Це деталі високої якості. Для марочних легкових, вантажних і пасажирських машин Mitsubishi використовуються всі відомі види ресор. Це листові, поршневі та пружинні механізми. Підвиди і різновиди, призначення і матеріал виготовлення повністю залежить від моделі машини.

За допомогою інтернет-магазину «RESSORA.UA» Ви можете купити ресору на Міцубісі (Mitsubishi) в Києві та Одесі, або в будь-якому іншому місті на території України за низькою ціною. Компанія «RESSORA.UA» пропонує ресори європейської якості в Україні. Як замінити або посилити рідні ресори в машині? Консультант інтернет-магазину готовий допомогти у вирішенні будь-якого питання. У тому числі компанія здійснює ремонтні послуги на місцях. Вигідні брендові запчастини з паспортами якості очікують кожного власника іномарки!

Сортувати товари за: Збільшенням ціни Зменшенням ціни