Ціна може змінюватися в залежності від курсу долара!

Ресори Mitsubishi L 300

Mitsubishi L300 - це мінівен, який представлений на огляд всьому світу вже давно, а саме в 1982 році. Через рік виробник представив повнопривідну версію, ще через рік автомобіль отримав знову оновлення. У 1986 році мінівен був випущений у другому поколінні, де форма і конструкція кузова була змінена. У 1994 році компанія Mitsubishi випустила дану модель в третьому поколінні. У 2003 році виробництво фургона було повністю зупинено. Станом на 2016 рік Mitsubishi L300 був випущений в п'яти поколіннях, проте як не старався виробник, домогтися високого рейтингу йому не вдавалося, адже з сучасними виробниками авто змагатися не вдавалося.

І незважаючи на те, що автомобіль більше не випускається, зустріти його на українських дорогах все ж можна. А це означає, що з/ч на Mitsubishi L300 мають попит. Не винятком є і ресора, адже мінівен, як багато та інших вантажних автомобілів, оснащений ресорною підвіскою.

Ресора - пружний елемент підвіски автомобіля, виготовлена з надміцного матеріалу. Однак рано чи пізно може вийти з ладу навіть така міцна і надійна деталь.

Якщо ресора зламана, то ремонт її варто зробити негайно. Однак, щоб запобігти її передчасному виходу з ладу, слід здійснювати правильний і регулярний догляд.

Щоб ресорні листи служили довго, їх слід очищати від бруду та іржі кожні 10000 км. Зробити це можна самостійно, за допомогою щітки по металу і гасу, або звернутися на СТО.

Купити ресору на Міцубісі L300 за низькою ціною

Фахівці все ж рекомендує дану процедуру довірити кваліфікованому майстру, який не тільки проведе профілактичні заходи, але і огляне деталь на наявність пошкоджень. Адже навіть маленька тріщина на ресорному листі може стати причиною його повної поломки, а для цього буде достатньо всього однієї ями на дорозі.

Як відомо, багато автомобілів мають передню і задню ресору. Однак, як правило, саме передня ресора частіше виходить з ладу, так як на неї справляє великий вплив навантаження, що виникають при їзді по нерівностях.

Ресора може не тільки тріснути, але і просісти, втулки і пальці можуть бути зношені, болт зірваний. Такі поломки є прямим сигналом, що ресорну підвіску варто негайно ремонтувати або, якщо це неможливо, то терміново замінити.

У нас ви можете купити ресори на Mitsubishi L300 за низькими цінами. Також ми пропонуємо установку і заміну ресор в Україні.

Ресора на Mitsubishi L 300 / Міцубісі Л 300
Виготовимо протягом дня